Lakierowanie proszkowe

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanej przez nas usługi

Nasze linie lakiernicze gwarantują najwyższą jakość malowania proszkowego.

Na wysoką jakość metalowych mebli składa się nie tylko dobry i przemyślany projekt. Aby proponowane przez nas rozwiązania mogły być także trwałe, usługę uzupełniamy o malowanie proszkowe. Elementy wyposażenia zakładów przemysłowych, szkół czy obiektów publicznych lakierowane są przy użyciu nowoczesnych linii, które gwarantują najwyższą jakość krycia.


Lakierowanie proszkowe mebli z metalu

Dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi jesteśmy w stanie powlekać nawet bardzo wymagające elementy wchodzące w skład mebli metalowych. Na co dzień wykorzystujemy takie przemysłowe linie lakiernicze, jak automatyczna kabina OptiCenter firmy ITW GEMA (z zamkniętym układzie bezpyłowym chroniącym proszek przed zanieczyszczeniem) oraz nowoczesna kabina wielkogabarytowa Ideal-Line (przeznaczona do malowania ręcznego krótkich serii). To linie przemysłowe zaopatrzone w wydajne pistolety, manipulatory oraz osie sprawiające, że lakierowanie proszkowe zyskuje nową unikatową jakość.

 

Profesjonalne malowanie proszkowe - Techmark

Dlaczego zdecydowaliśmy się właśnie na OptiCenter oraz Ideal-Line? Ponieważ wspomniane przemysłowe linie do malowania elementów metalowych cenione są ze względu precyzyjne techniki oprysku. Na co dzień korzystamy z nich, aby zrealizować zlecenia w optymalnym czasie. Pokryte farbą zostają nawet niewielkie powierzchnie, ostre krawędzie, skomplikowane kąty oraz inne nietypowe kształty. Uzyskany w ten sposób efekt nadaje meblom wysokiej jakości wykończenie, na które liczą nasi Klienci.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!