Spawarki, zgrzewarki, prasy krawędziowe

Wpływamy na zwiększenie automatyzacji procesów produkcyjnych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SPAWARKI

Posiadamy spawarki typu MIG, MAG oraz TIG, pozwalające na wykonywanie precyzyjnych spawów. Przy metodzie typu MIG jako gaz osłonowy obojętny stosowany jest argon lub hel, natomiast przy metodzie typu MAG gazem aktywnym jest CO2 lub mieszanka CO2 i argonu. Możemy spawać stopy aluminium oraz blachy żaroodporne i kwasoodporne metodą TIG. Mamy możliwość wykonywania spawów szczelnych, których jakość sprawdza się za pomocą specjalistycznych środków chemicznych. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń spawalniczych pozwala na uzyskanie dowolnych kształtów, gwarantując przy tym zachowanie najwyższej jakości spawanych konstrukcji.

Firma realizuje projekty inwestycyjne, które umożliwią jej zakup najnowszych maszyn do obróbki metalu i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W najbliższym czasie planujemy zakupić nowoczesne automatyczne centra gnące, a także inne urządzenia do obróbki plastycznej blachy, cięcia czy nanoszenia powłok.
Inwestycje te wpłyną na zwiększenie automatyzacji procesów produkcyjnych, poprawę jakości produktów oraz podniesienie możliwości produkcyjnych.

ZGRZEWARKI

Zgrzewarki podwieszane kleszczowe umożliwiają zgrzewanie dwóch blach o grubości 3 mm (3 mm + 3 mm), które podwieszone są na żurawiu i zamocowane na pierścieniu obrotowym, co pozwala na zgrzewanie 3D bez konieczności zmiany narzędzia. Zgrzewarki kontrolowane są za pomocą elektronicznego sterownika umożliwiającego odpowiedni dobór parametrów zgrzewania do każdego rodzaju blachy. Istnieje także możliwość zgrzewania stali szlachetnych (kwasówka).

Zgrzewarki stacjonarne służą do zgrzewania płaskich detali, takich jak wzmocnienia do półek i drzwi. Posiadają programator parametrów zgrzewania, dzięki czemu każdy zgrzew jest odpowiednio dobrany do grubości blachy i nie pozostawia zagłębień na jej powierzchni. Mamy duże doświadczenie w zgrzewaniu stali nierdzewnej, co pozwala na uzyskanie niezrównanej jakości zgrzewu. Wgrzewamy kołki z gwintem wewnętrznym i zewnętrznym, wykonane ze stali miedziowanej, nierdzewnej i aluminiowej.

Możemy wykonywać detale lub wyroby gotowe. Obrabiamy materiały własne lub powierzone nam przez Klienta. Obróbkę blach prowadzimy w oparciu o dokumentację techniczną dostarczoną przez Klienta lub dokumentację opracowaną przez nasz Dział Konstrukcyjny w programie AutoCad lub SolidEdge.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRASY KRAWĘDZIOWE

PRASY KRAWĘDZIOWE

Nasz park maszynowy obejmuje najnowocześniejsze sterowane numerycznie prasy krawędziowe:

  • Amada HFP 80-25
  • Amada HFE M2 5020
  • Trumpf 5130

Prasy krawędziowe są przeznaczone do gięcia płaskich blach metalowych. Są one sterowane numerycznie (CNC), co zapewnia 100% powtarzalność kształtów. Zagięte elementy są poddawane pomiarowi za pomocą elektronicznego przyrządu Digi Pro (sprawdzanie wymiarów kąta). Prasa krawędziowa Trumpf wyposażona jest dodatkowo w mechanizm podtrzymania detalu, co zapobiega jego deformacji podczas gięcia.

Parametry techniczne:

  • siła nacisku: do 1 300 kN
  • maks. długość giętego elementu: 3 000 mm
  • grubość blachy: do 6 mm.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!