Cięcie, gięcie i spawanie blach

Kompleksowa obóbka blach

Park maszynowy pozwala nam na kompleksową obróbkę blach.

Wyłącznie meble z metalu spełniające określone wymogi techniczne mogą zostać wykorzystane do wyposażenia zakładów przemysłowych, gabinetów medycznych, pomieszczeń socjalnych oraz innych wnętrz tego typu. Właśnie dlatego w codziennej pracy korzystamy z nowocześnie wyposażonego parku maszyn, w którym odbywa się profesjonalna obróbka metali. Nasze urządzenia pozwalają nam na profesjonalne cięcie i gięcie blach, a także spawanie, pirolizę czy nadruki UV.


Centra gnące - Aleksandrów

Poza wytwarzaniem mebli oferujemy wachlarz usług powiązanych z procesami, które towarzyszą ich powstawaniu. Przede wszystkim jest to projektowanie – obróbkę metalowych mebli rozpoczynamy zatem od podstaw. Każdy element zostaje dokładnie przemyślany, aby w efekcie szafa bądź biurko spełniały określone zadanie we właściwy sposób.

Dzięki temu, że posiadamy własne centrum gnące, proponujemy również cięcie oraz gięcie blach, a także spawanie, a nawet dekorowanie – to również należy do naszych zadań. W ten sposób sprawiamy, że metalowe meble są nie tylko funkcjonalne. Klienci cenią je za trwałość oraz estetyczną obróbkę, co jest równie ważne w przypadku wyposażenia, które ma służyć w zakładzie pracy bądź pomieszczeniu socjalnym przez lata.


Cięcie, gięcie oraz spawanie blach: park maszynowy Techmark

Nasz park maszynowy jest aktualnie modernizowany i rozbudowywany o nowe maszyny do obróbki, w tym cięcia oraz spawania, co zagwarantuje nową jakość naszych wyrobów. Nie stoimy w miejscu – rozwijamy się po to, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.