Nasze inwestycje

Sprawdź nasze inwestycje

Nie stoimy w miejscu – rozwijamy się nieprzerwanie od 1990 roku,a zatem od momentu wyprodukowania przez nas pierwszych metalowych mebli.

Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania techniczne, dbając przy tym zarówno o zadowolenie Klientów, jak i bezpieczeństwo naszych Pracowników.

Stale szukamy nowych dróg rozwoju. Dzięki temu, w ciągu kilku ostatnich lat nasze meble zyskały innowacyjne i unikatowe nie tylko na skalę kraju funkcje: zastosowanie nowych dróg rozwoju. Dzięki temu nasze meble zyskały wiele nowych funkcji: wdrożenie technologii RFID czy zastosowanie nadruków UV przy produkcji metalowych wyrobów meblowych to tylko niektóre z nich.

W tym samym czasie podejmowaliśmy inicjatywy związane z Europejskim Funduszem Rozwoju Regionalnego. Dzięki wsparciu unijnemu zintegrowaliśmy procesy biznesowe, a także podnieśliśmy innowacyjność, aby móc konkurować z innymi przedsiębiorstwami na uczciwych zasadach.

Na tym nie kończą się nasze inwestycje – w kolejnych latach planujemy jeszcze szybszy i intensywniejszy rozwój. Zachęcamy do śledzenia poczynań Techmark!

Dotacje na innowacje

Wdrożenie technologii produkcji metalowych wyrobów meblowych z grafiką

Czytaj więcej

Innowacje w MŚP

Podniesienie potencjału konkurencyjnego i innowacyjnego firmy jako efekt wdrożenia własnych prac B+R

Czytaj więcej

Wzrost konkurencyjności firmy

III Oś Priorytetowa: Gospodarka innowacyjność, przedsiębiorczość Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013

Czytaj więcej

Wdrożenie internetowego systemu klasy B2B

Wdrożenie internetowego systemu klasy B2B w spółce Techmark integrującego procesy biznesowe we współpracy z kooperantami

Czytaj więcej

Badania i rozwój

Rozwój produktów w oparciu o RFID

Czytaj więcej

Dotacja na kapitał obrotowy

Wsparcie bieżącej działalności przedsiębiorstwa i zapewnienie płynności finansowej w związku z epidemią COVID-19

Czytaj więcej