fbpx

dowiedz się więcej

O NASZEJ
FIRMIE

TechMark

historia od 1990 roku

Od lat dbamy o to, by jako producent mebli metalowych spełniać kryteria najwyższej jakości, odpowiadać realnym potrzebom ich użytkowników oraz nadążać za rozwojem technologicznym i zmieniającym się wymaganiom naszych Klientów

Od 2001 r. rozpoczęliśmy sprzedaż eksportową naszych produktów, obsługując Klientów nie tylko z Europy, ale również z innych kontynentów. Udział eksportu w ogólnej sprzedaży naszych produktów wynosi minimum 30 % i stale rośnie.

Wizja, w oparciu o którą budujemy naszą markę, to wizja nowoczesnego przedsiębiorstwa, będącego odpowiedzialnym biznesowym partnerem, rzetelnym dostawcą, uczciwym kontrahentem i pracodawcą.

1990

Powołanie do życia

Powołanie P. W. Techmark spółki cywilnej z siedzibą w Antoniewie. Uruchomiliśmy pierwszy zakład produkcyjny, w którym początkowo urządzona została mała stolarnia

Zdolność produkcyjna

55 .000

szt. mebli / rok

Zatrudnienie

174

osób

Powierzchnia budynków

6990

m2

Inwestycje

25  mln

złotych

Pozyskane środki z Unii

10  mln

złotych

Na rynku

25

lata

wyposażamy

w Meble Metalowe

W stałej sprzedaży posiadamy ponad 300 rodzajów mebli z metalu pozwalających wyposażać dowolne obiekty. W wyprodukowane przez nas wyroby zaopatrywane są biura, szkoły i inne placówki szkolno-dydaktyczne, ośrodki medyczne, urzędy, muzea, banki, hotele, dworce, lotniska, restauracje, jednostki wojskowe, zakłady penitencjarne, sądy oraz inne budynki użyteczności publicznej, a także warsztaty, hale produkcyjne i usługowe itp.

Dziękujemy

Dziękujemy za przesłanie zapytania. Odpowiedź na Twoje zgłoszenie zostanie przesłana niezwłocznie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Pozdrawiamy,
Zespół Techmark!