Wielofunkcyjne meble Techpost

Oferujemy nowoczesne skrzynki i słupki wielofunkcyjne

Skrzynki i słupki wielofunkcyjne TECHPOST

Wielofunkcyjne słupki Techpost to stanowiska umożliwiające dowolne konfigurowanie produktu. W zależności od potrzeb, wymienne moduły, zawieszki, haki i inne akcesoria pozwalają stworzyć dopasowaną do indywidualnych potrzeb stację higieniczno-porządkową, słupek reklamowy lub wieszak na ubrania. Ich największa zaletą jest uniwersalność zastosowań, prosta modułowa zabudowa oraz nieograniczone możliwości konfigurowania i dostosowywania produktu do aktualnych potrzeb. 

Skrzynki Techpost na paczki to nowoczesne skrzynki, które umożliwiają przekazywanie przez kuriera przesyłek i składowanie ich w bezpiecznym miejscu nawet podczas Twojej nieobecności.

Zobacz również

Uzupełnieniem naszej oferty produktów z serii STOP COVID, są meble z grupy TECHCODE RFID. Szafomaty TECHCODE RFID obsługiwane są bezdotykowo za pomocą aplikacji w telefonie. Służą do bezkontaktowego przekazywania w firmie dokumentów, strojów roboczych, narzędzi oraz innych zasobów. Coraz więcej sklepów używa naszych szaf TECHCODE RFID jako narzędzia do szybkiego, taniego i wygodnego dostarczania swoich produktów Klientom, dostępnego 24 h przez 7 dni w tygodniu.

Zobacz więcej