WÓZKI WARSZTATOWE I NARZĘDZIOWE

Metalowe wózki warsztatowe cechuje duża trwałość i odporność na zniszczenia oraz wyjątkowa użyteczność w eksploatacji. Stosowane są zarówno w domowych, jak i profesjonalnych warsztatach oraz innych punktach usługowych.

 

Małe gabaryty wózków umożliwiają dopasowanie ich do przestrzeni nawet niewielkich warsztatów. Zamontowane koła i uchwyty ułatwiają ich bezpieczne przemieszczanie wraz z całym wyposażeniem.

Metalowy wózek warsztatowy WW9
Metalowy wózek warsztatowy WW3
Metalowy wózek warsztatowy z blatem pokrytym gumą ryflowaną oraz rantem

Konstrukcja wózka pozwala na dużą swobodę zagospodarowania jego przestrzeni użytkowej. Możemy wyposażyć go w szafkę z drzwiczkami skrzydłowymi lub różnej głębokości szuflady.  Półki z krawędziami (obrzeżem ochronnym), zapobiegają spadaniu narzędzi czy też przypadkowemu rozlaniu cieczy.

 

W wózku możemy umieścić panel perforowany umożliwiający mocowanie dodatkowych uchwytów i haków na narzędzia.

 

Do wózków dopasować można różne rodzaje blatów roboczych: drewniane, metalowe, wykładane gumą ryflowaną lub z tworzywa sztucznego lub wykładziną PCV.

 

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Metalowy wózek warsztatowy WW1
Metalowy wózek warsztatowy WW2
Metalowy wózek warsztatowy WW3
Metalowy wózek warsztatowy WW4
Metalowy wózek warsztatowy WW5
Metalowy wózek warsztatowy WW6
Metalowy wózek warsztatowy WW7
Metalowy wózek warsztatowy WW8

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!