SZAFKI WARSZTATOWE

Szafki warsztatowe służą przede wszystkim do bezpiecznego przechowywania wszelkiego rodzaju narzędzi warsztatowych. Dzięki możliwości zastosowania różnorodnych akcesoriów dodatkowych łatwo także utrzymać porządek w miejscu roboczym.

Używane zazwyczaj w warsztatach samochodowych i ślusarskich, garażach, magazynach czy halach produkcyjnych. Mają wszechstronne zastosowanie, dzięki czemu sprawdzają się zarówno jako meble samodzielne, jak również jako uzupełnienie innych mebli warsztatowych.

Metalowa szafka warsztatowa SSW 909
Metalowa szafka warsztatowa zawieszana SWN 1200/3
Metalowa szafka warsztatowa SSW 908
Metalowa szafka warsztatowa SSW 903 na kółkach, z rączką

SZAFKI WARSZTATOWE  O RÓŻNYCH WYMIARACH

Szafki narzędziowe zawieszane występują kilku wariantach. Pozwala to na dowolne rozplanowanie powierzchni użytkowej mebla oraz jego funkcjonalne dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Oferujemy także różnorodne zestawy haczyków, które umożliwiają dopasowanie układu narzędzi w szafce do każdego rodzaju sprzętu warsztatowego. Tylna ścianka szafki i wewnętrzne ścianki drzwiczek mogą posiadać perforację umożliwiającą montaż uchwytów i narzędzi. Ponadto wewnątrz szafki montujemy listwy zaczepowe, na których zawiesić można półki w odstępach co 38 mm. Udźwig każdej z półek wynosi 20 kg. Drzwi szafki wyposażamy w zamek kluczowy. Szafki warsztatowe zawieszane zamocować można bezpośrednio na ścianie lub na perforowanych profilach montowanych do stołów.

Rozmieszczenie zawieszek na perforowanej ściance szafki warsztatowej zawieszanej
Metalowa zawieszka na klucze na drzwiach szafki warsztatowej
Teleskopowe prowadnice kulkowe w szufladzie metalowej szafki warsztatowej
Metalowe uchwyty szafki warsztatowej

Perforowane panele (tablice) narzędziowe ułatwiają ergonomiczne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Wytrzymała perforacja paneli umożliwia zawieszanie na nich nie tylko różnorodnych haków, uchwytów, wsporników i zawieszek na narzędzia, ale również uchwytów wraz z pojemnikami.

Panele te mogą być:

– instalowane w szafkach zawieszanych lub w szafach warsztatowych,

– bezpośrednio mocowane do ściany,

– instalowane na profilach stojaka metalowego bądź stołu warsztatowego, spełniając wówczas funkcję ścianki do montowania innych elementów.

Metalowa szafka warsztatowa SSW 907
Przegroda do szuflady mebli warsztatowych PS1/90
Przegroda do szuflady mebli warsztatowych PS1/120
Przegroda do szuflady mebli warsztatowych PS2/90
Przegroda do szuflady mebli warsztatowych PS2/120
Przegroda do szuflady mebli warsztatowych PS3/120

SZUFLADY METALOWE W SZAFKACH

Ponieważ szufladowe szafki warsztatowe cechuje solidna i wzmocniona konstrukcja, gwarantujemy wieloletnie użytkowanie oraz dużą wytrzymałość. Szafki mogą być wyposażone w metalowe szuflady o różnej ładowności, a przestrzeń wewnętrzną szuflad przystosować można do montażu metalowych przegródek ułatwiających przechowywanie drobnych przedmiotów lub umieścić w nich piankowe wkłady. Szuflady wyposażone są w etykiety samoprzylepne, co umożliwia opisanie ich zawartości.

 

WYGODNE ROZWIĄZANIA SZUFLAD

Szuflady mocujemy na teleskopowych prowadnicach kulkowych (z blokadą zabezpieczającą przed wypadnięciem) zapewniających płynne i lekkie wysuwanie. W szafkach montujemy opatentowany mechanizm blokujący wysuwanie kilku szuflad jednocześnie, co zabezpiecza mebel przed upadkiem.

Szafka warsztatowa zamykana jest centralnym zamkiem kluczowym. W cokole mebla można umieścić regulatory umożliwiające jego wypoziomowanie.

Metalowa szafka warsztatowa SSW 910 z blatem ze sklejki
Metalowa szafka warsztatowa SSW 910 z blatem pokrytym gumą ryflowaną z rantem, na kółkach
Metalowa szafka warsztatowa SSW 911
Metalowa szafka warsztatowa SSW 912

DODATKOWE WYPOSAŻENIE SZAFEK

Do szafki przymocować można koła skrętne oraz uchwyty ułatwiające jej przesuwanie. Na życzenie Klienta górny blat pokrywamy gumą z krawędzią, która zapobiega spadaniu narzędzi lub gumą ryflowaną. Możemy również zamontować blat ze sklejki liściastej, sklejki w metalowej ramce lub blachy kwasoodpornej.

 

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę mebli umożliwiających kompleksowe urządzanie pomieszczeń warsztatowych i magazynowych, w tym stoły i wózki warsztatowe, szafy warsztatowe i szafy na komputery przemysłowe.

Metalowa szafka warsztatowa zawieszana SWN 400/1
Metalowa szafka warsztatowa zawieszana SWN 400/1
Metalowa szafka warsztatowa zawieszana SWN 800/2
Metalowa szafka warsztatowa zawieszana SWN 1200/3
Metalowa szafka warsztatowa SSW 901
Metalowa szafka warsztatowa SSW 902
Metalowa szafka warsztatowa SSW 904
Metalowa szafka warsztatowa SSW 905
Metalowa szafka warsztatowa z szufladami SSW 903
Metalowa szafka warsztatowa z szufladami
Metalowa szafka warsztatowa z uchwytami
Metalowa mała szafka warsztatowa z blatem z blachy

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!