SKRZYNIE METALOWE NA NARZĘDZIA

Metalowe skrzynie na narzędzia Techbox wykonujemy z blachy o grubości 1,5 mm, co zapewnia dobrą ochronę, dużą trwałość mebla oraz odporność na jego odkształcenia.

Masywna konstrukcja skrzyni sprawia, iż idealnie nadaje się ona do profesjonalnego użytku. Jednocześnie zapewniając bezpieczne składowanie i przewożenie narzędzi oraz elektronarzędzi.

 

Standardowo skrzynie produkujemy w trzech wielkościach, jednak na życzenie Klienta możemy wykonać skrzynie innych rozmiarów. W zależności od wielkości skrzyni montujemy do niej jeden lub dwa certyfikowane zamki.

 

Zastosowanie hydraulicznych podnośników zapewnia łatwe otwieranie i zamykanie masywnej pokrywy oraz umożliwia wygodny dostęp do zawartości wewnątrz skrzyni. Duża przestrzeń wewnątrz skrzyni pozwala na jej swobodne zagospodarowanie.

Skrzynia metalowa Techbox szer. 780 mm
Skrzynia metalowa Techbox szer. 1168 mm
Skrzynia metalowa Techbox szer. 1369 mm

Wnętrze skrzyni jest dobrze izolowane przed działaniem czynników z zewnątrz ( pył, zachlapania, zalania itp.) dzięki całkowicie zakrywającej pojemnik pokrywie.

 

Otwory na bocznych ściankach ułatwiają przenoszenie skrzyni. Jednakże, za dopłatą istnieje również możliwość zamontowania w otworach masywnych, wysuwanych, metalowych uchwytów poprawiających wygodę przy przenoszeniu mebla.

 

Za dopłatą doposażamy skrzynię w wytrzymałe kółka obrotowe ze stali chromowanej z hamulcem, ułatwiające transport ciężkich ładunków.

Skrzynia metalowa Techbox na kółkach

Na życzenie Klienta, w górnej krawędzi pojemnika wycinamy zamaskowany przez pokrywę otwór umożliwiający podłączenie narzędzi wewnątrz skrzyni do kabla zasilającego. Umożliwia to ładowanie urządzeń przy zamkniętej pokrywie.

Istnieje również możliwość doposażenia skrzyni w stację dokującą umożliwiającą przytwierdzenie skrzyni do podłoża.

 

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Metalowa skrzynia na elektronarzędzia Techbox
Metalowa skrzynia na narzędzia Techbox
Skrzynia metalowa na narzędzia z dwoma certyfikowanymi zamkami
Wysoka skrzynia metalowa na elektronarzędzia Techbox z dwoma certyfikowanymi zamkami
Certyfikowany zamek w metalowej skrzyni na elektronarzędzia Techbox
Kotwy umożliwiająca zamocowanie skrzyni do podłoża
Pokrywa całkowicie zakrywająca pojemnik skrzyni metalowej
Duża powierzchnia użytkowa wewnątrz skrzyni

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!