SKRZYNIE METALOWE NA NARZĘDZIA

Metalowa skrzynia na narzędzia Techbox wykonana jest z blachy o grubości 1,5 mm, co zapewnia dobrą ochronę, dużą trwałość mebla oraz odporność na jego odkształcenia.

 

Masywna konstrukcja skrzyni sprawia, iż idealnie nadaje się ona do profesjonalnego użytku, zapewniając bezpieczne składowanie i przewożenie narzędzi oraz elektronarzędzi.

 

Standardowo skrzynie produkujemy w trzech wielkościach, jednak na życzenie Klienta możemy wykonać skrzynie innych rozmiarów. W zależności od wielkości skrzyni montujemy do niej jeden lub dwa certyfikowane zamki.

 

Zastosowanie hydraulicznych podnośników zapewnia łatwe otwieranie i zamykanie masywnej pokrywy oraz umożliwia wygodny dostęp do zawartości wewnątrz skrzyni, zaś duża przestrzeń wewnątrz skrzyni pozwala na jej swobodne zagospodarowanie.

 

Wnętrze skrzyni jest dobrze izolowane przed działaniem czynników z zewnątrz ( pył, zachlapania, zalania itp.) dzięki całkowicie zakrywającej pojemnik pokrywie.

 

Otwory na bocznych ściankach ułatwiają przenoszenie skrzyni, za dopłatą istnieje również możliwość zamontowania w otworach masywnych, wysuwanych, metalowych uchwytów poprawiających wygodę przy przenoszeniu mebla.

 

Za dopłatą doposażamy skrzynię w wytrzymałe kółka obrotowe ze stali chromowanej z hamulcem, ułatwiające transport ciężkich ładunków.

 

Na życzenie Klienta, w górnej krawędzi pojemnika wycinamy zamaskowany przez pokrywę (z przodu lub z tyłu) otwór umożliwiający podłączenie narzędzi wewnątrz skrzyni do kabla zasilającego ( możliwe jest wtedy ładowanie urządzeń przy zamkniętej pokrywie).

 

Istnieje również możliwość doposażenia skrzyni w stację dokującą umożliwiającą przytwierdzenie skrzyni do podłoża.

metalowa skrzynia na narzędzia Techbox
metalowa skrzynia na elektronarzędzia Techbox
certyfikowany zamek w metalowej skrzyni na elektronarzędzia Techbox
skrzynia metalowa na narzędzia z dwoma certyfikowanymi zamkami
kotwy umożliwiająca zamocowanie skrzyni do podłoża
wysoka skrzynia metalowa na elektronarzędzia Techbox z dwoma certyfikowanymi zamkami
metalowa skrzynia na narzędzia Techbox
hydrauliczne podnośniki w metalowej skrzyni na narzędzia Techbox
pokrywa całkowicie zakrywająca pojemnik skrzyni metalowej
duża powierzchnia użytkowa wewnątrz skrzyni
wysoka skrzynia metalowa na elektronarzędzia Techbox z dwoma certyfikowanymi zamkami
skrzynia metalowa do użytku domowego, wewnątrz biur oraz hoteli

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!