REGAŁY MAGAZYNOWE

Regały magazynowe i przemysłowe to sprawdzony element wyposażenia pomieszczeń gospodarczych i biurowych. Stanowią niezawodne rozwiązanie umożliwiające dowolną aranżację przestrzeni magazynów, sklepów, garaży, piwnic, warsztatów lub spiżarni.

Oferujemy dwa rodzaje regałów:

 

Regał skręcany – słupy nośne wykonane z kątownika 55 mm x 45 mm x 2 mm perforowanego co 18 mm. Półki mocuje się do nóg za pomocą dołączonych do mebla śrub. Konstrukcja regału usztywniana jest stężeniem krzyżowym montowanym do tylnej części regału i dokręcanymi do stelaża półkami. Dopuszczalne obciążenie całego regału zależy od wielkości, rodzaju i liczby zamontowanych półek oraz od wysokości regału i wynosi maksymalnie 600 kg.

Metalowy regał skręcany o wys. 2000 mm, 5 półek
Metalowy regał skręcany o wys. 2500 mm, 6 półek
Metalowy regał zaczepowy o wys. 2000 mm, 5 półek
Metalowy regał zaczepowy o wys. 2500 mm, 6 półek

Regał zaczepowy – montowany bez konieczności użycia śrub. Stelaż regału wykonujemy z ceownika (profilu) 30 mm x 35 mm x 1 mm perforowanego co 25 mm. W zależności od rodzaju zamontowanych półek jednostkowy udźwig wynosi do 150 kg na jedną półkę przy równomiernym obciążeniu, zaś udźwig całego regału – do 500 kg. Konstrukcja regału usztywniana jest stężeniem krzyżowym i czterema poprzecznymi profilami montowanymi między bocznymi nogami regału. Zastosowane w regale rozwiązanie pozwala na zamontowanie półek bez użycia śrub – są one wsparte na stalowych ceownikach.

 

W stałej ofercie posiadamy półki bez wzmocnień lub z jednym bądź dwoma wzmocnieniami o różnych długościach i szerokościach.

Metalowy regał zaczepowy
Sstalowe ceowniki do montowania półek w regale zaczepowym
Półka w metalowym regale zaczepowym
Metalowy regał skręcany

Dzięki otworom montażowym można łączyć regały w przęsła, co dodatkowo wzmacnia całą konstrukcję. Aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania, wolnostojące regały o wysokości 2,5 m zalecamy przymocować dodatkowo do ściany. Natomiast kilka regałów stojących obok siebie najlepiej połączyć ze sobą.

 

Regały można doposażyć w ograniczniki zapobiegające zsuwaniu się przedmiotów z półek. Proponujemy również przekładki, idealnie sprawdzające się w przypadku regałów wykorzystywanych w biurach.

 

Zastosowane rozwiązania sprawiają, że oba rodzaje regałów są stosunkowo lekkie. W związku z tym, łatwe do przenoszenia oraz proste w montażu i demontażu, zaś po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Dzięki temu idealnie sprawdzają się jako meble mobilne, używane tymczasowo, np. podczas wystaw i innych imprez wymagających składowania różnych przedmiotów.

Metalowy regał zaczepowy
Metalowy regał skręcany
Metalowy regał zaczepowy

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!