METALOWE SZAFY SZKOLNE NA SPRZĘT SPORTOWY

Ponieważ szafy szkolne na sprzęt sportowy są niezwykle funkcjonalne, pojemne i solidne, wykorzystujemy je jako standardowe wyposażenie szkolnych sal gimnastycznych. Dzięki nim możemy wygodnie porządkować i kompletować drobniejszy sprzęt oraz różnorodne akcesoria sportowe. Możemy w nich przechowywać rakiety, piłki, skakanki, drążki, liny i szarfy, maty gimnastyczne oraz obręcze, przyrządy gimnastyczne itp.

 

Metalowa szafa sportowa to mebel idealny do pomieszczeń trenerskich, obiektów sportowych, klubów fitness i sal gimnastycznych. Szafa taka powinna znaleźć się na zapleczu każdej profesjonalnej hali sportowej.

SZAFY SZKOLNE NA SPRZĘT SPORTOWY
Szafa sportowa z drzwiami przesuwnymi pełnymi
SZAFY NA SPRZĘT SPORTOWY
Szafa sportowa z drzwiami skrzydłowymi perforowanymi z wyposażeniem

Szafy występują w wersji z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi. W naszej ofercie mamy drzwi pełne lub perforowane. W celu zwiększenia bezpieczeństwa w szafach perforowanych stosujemy specjalną siatkę ochronną.

 

Drzwi zamykane są zamkiem kluczowym. Szeroki wachlarz zastosowań produktu gwarantują montowane w szafie półki, szuflady, wanienki, haki i inne elementy. Ułatwiają one segregowanie i porządkowanie nawet najmniejszych przyrządów sportowych. Szafę możemy również uzbroić w skarbczyk zamykany na klucz.

Metalowa wysuwana półka w szafie na sprzęt sportowy
Metalowa półka z rantem w szafie sportowej
Metalowy skarbczyk w szafie sportowej
Metalowy skarbczyk w szafie sportowej

Odpowiedni dobór akcesoriów, wysoki standard wykonania i szeroka gama rozwiązań pozwalają na optymalnie wyposażyć wnętrze szafy według indywidualnych potrzeb. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne gwarantują bezpieczne przechowywanie sprzętu sportowego.

 

Na zamówienie wykonujemy również różnorodne kosze oraz wózki do przechowywania piłek.

 

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Szafa sportowa z drzwiami skrzydłowymi pełnymi
Szafa sportowa z wyposażeniem
Szafa sportowa z drzwiami przesuwnymi pełnymi z wyposażeniem
Szafa sportowa szer. 1500 mm bez drzwi.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!