SZAFY NA LAPTOPY

Metalowe szafy na laptopy cechują się wysoką odpornością zarówno mechaniczną, jak i termiczną. Masywna konstrukcja zapewnia maksymalny poziom zabezpieczenia pozostawionych wewnątrz urządzeń, zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i przed warunkami panującymi na zewnątrz. Sprzęty są zabezpieczone przed kurzem, podwyższoną wilgotnością, zbyt wysokimi temperaturami oraz zakłóceniami elektromagnetycznymi.

 

Ofertę w szczególności kierujemy do uczelni wyższych oraz szkół biorących udział w programie „Cyfrowa Szkoła”, ale także bibliotek, hoteli i ośrodków konferencyjno- szkoleniowych chcących zagwarantować bezpieczne przechowywanie laptopów, notebooków, netbooków, palmtopów czy tabletów.

Wózek na laptopy 16-skrytkowy
Wózek na laptopy 16-skrytkowy
Wózek na laptopy 26-skrytkowy
Wózek na laptopy 26-skrytkowy

Szafy występują w wersji bez podłączeń elektrycznych lub też w wersji przystosowanej do pracy z napięciem ~230V, która umożliwia jednoczesne ładowanie baterii wszystkich umieszczonych w nim urządzeń. Aby zapewnić jak najlepszy przepływ powietrza, szafy posiadają otwory wentylacyjne wewnątrz skrytek oraz na tylnej ścianie mebla.

 

W naszej ofercie znajdują się wysokie szafy na laptopy w wersji skrytkowej, szafy niskie z drzwiami skrzydłowymi oraz wózki na laptopy.

 

Skrytkowe szafy na laptopy umożliwiają swobodne korzystanie z każdej skrytki z osobna, dlatego też najlepiej sprawdzają się w hotelach, salach konferencyjnych lub szkoleniowych. Każdy komputer znajduje się w oddzielnym, wentylowanym schowku, który możemy dodatkowo wyposażyć w gniazdo zasilające. W standardzie każda skrytka zamykana jest zamkiem kluczowym, ale istnieje też możliwość zamontowania innego typu zamka. Otwory w tylnej i bocznych częściach obudowy umożliwiają przymocowanie szafy do ściany, co pozwala wyeliminować ryzyko przewrócenia.

Wózek na laptopy 30-skrytkowy
Wózek na laptopy 30-skrytkowy
Szafa na laptopy 10-skrytkowa bez zasilania
Szafa na laptopy 20-skrytkowa bez zasilania

Szafy niskie i wózki najlepiej sprawdzają się w szkołach i na uczelniach, umożliwiając bezpieczne przechowywanie i ładowanie sprzętu w trakcie przerw w zajęciach lub po ich zakończeniu. Zamontowana wewnątrz korpusu listwa przyłączeniowa posiada gniazda zasilające. Szafy występują w wersji 1-, 2- lub 3-kolumnowej; liczba listew przyłączeniowych odpowiada liczbie kolumn. Drzwi szafy wyposażamy w zamek kluczowy z podwójnym systemem ryglowania.

 

Dzięki zamontowanym kółkom oraz uchwytom bocznym szafka zyskuje mobilność, co ułatwia jej przesuwanie.

 

Na życzenie Klienta wykonujemy również szafki z blatem z płyty laminowanej. Wózki posiadają deklarację zgodności z Dyrektywami Parlamentu Europejskiego 2001/95 dotyczącymi bezpieczeństwa użytkowania.

Metalowy wózek na laptopy przystosowany do pracy z napięciem
Listwa przyłączeniowa w metalowym wózku ze skrytkami na laptopy
Metalowa skrytka na laptopa z gniazdkiem elektrycznym
Metalowy wózek na laptopy z listwami przyłączeniowymi
NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!