SZAFY NA LAPTOPY

Oferta ta w szczególności skierowana jest do uczelni wyższych oraz szkół biorących udział w programie „Cyfrowa Szkoła”, ale także bibliotek, hoteli i ośrodków konferencyjno- szkoleniowych chcących zagwarantować bezpieczne przechowywanie laptopów, notebooków, netbooków, palmtopów czy tabletów.

 

Szafy metalowe cechują się wysoką odpornością zarówno mechaniczną, jak i termiczną. Masywna konstrukcja zapewnia maksymalny poziom zabezpieczenia pozostawionych wewnątrz urządzeń zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi, jak i przed warunkami panującymi na zewnątrz (np. kurz, podwyższona wilgotność, zbyt wysokie temperatury, zakłócenia elektromagnetyczne).

 

Szafy występują w wersji bez podłączeń elektrycznych lub też w wersji przystosowanej do pracy z napięciem ~230V, która umożliwia jednoczesne ładowanie baterii wszystkich umieszczonych w nim urządzeń. Aby zapewnić jak najlepszy przepływ powietrza, szafy posiadają otwory wentylacyjne wewnątrz skrytek oraz na tylnej ścianie mebla.

 

W naszej ofercie znajdują się wysokie szafy na laptopy w wersji skrytkowej, szafy niskie z drzwiami skrzydłowymi oraz wózki na laptopy.

 

Skrytkowe szafy na laptopy umożliwiają swobodne korzystanie z każdej skrytki z osobna, dlatego też najlepiej sprawdzają się w hotelach, salach konferencyjnych lub szkoleniowych. Każdy komputer znajduje się w oddzielnym, wentylowanym schowku, który może być dodatkowo wyposażony w gniazdo zasilające. W standardzie każda skrytka zamykana jest zamkiem kluczowym, ale istnieje też możliwość zamontowania innego typu zamka. Otwory w tylnej i bocznych częściach obudowy umożliwiają przymocowanie szafy do ściany, co pozwala wyeliminować ryzyko przewrócenia.

 

Szafy niskie i wózki najlepiej sprawdzają się w szkołach i na uczelniach, umożliwiając bezpieczne przechowywanie i ładowanie sprzętu w trakcie przerw w zajęciach lub po ich zakończeniu. Zamontowana wewnątrz korpusu listwa przyłączeniowa wyposażona jest w gniazda zasilające. Szafy występują w wersji 1-, 2- lub 3-kolumnowej; liczba listew przyłączeniowych odpowiada liczbie kolumn. Drzwi szafy zamykane są zamkiem kluczowym z podwójnym systemem ryglowania.

 

Dzięki zamontowanym kółkom oraz uchwytom bocznym szafka zyskuje mobilność, co ułatwia jej przesuwanie.

Na życzenie Klienta wykonujemy również szafki z blatem z płyty laminowanej. Wózki posiadają deklarację zgodności z Dyrektywami Parlamentu Europejskiego 2001/95 dotyczącymi bezpieczeństwa użytkowania.

metalowy wózek na laptopy przystosowany do pracy z napięciem
metalowy wózek na laptopy z listwami przyłączeniowymi
metalowa skrytka na laptopa z gniazdkiem elektrycznym
metalowy wózek na laptopy przystosowany do pracy z napięciem
metalowa wysoka szafa ze skrytkami na laptopy
metalowy wózek na laptopy przystosowany do pracy z napięciem
metalowy wózek ze skrytkami na laptopy
metalowa skrytka w wózku na laptopy z gniazdkiem zasilającym oraz otworami wentylacyjnymi
metalowy wózek na laptopy z zainstalowanymi podłączeniami elektycznymi
metalowa wysoka szafa ze skrytkami na laptopy

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!