METALOWE SZAFY AKTOWE

Metalowe szafy aktowe to idealne rozwiązanie przeznaczone w szczególności do zastosowania w szkolnych pomieszczeniach dydaktycznych i administracyjnych. Ponadto, sprawdzą się w miejscach, w których przechowywane są dokumenty wymagające składowania w bezpiecznych warunkach.

 

Szafa aktowa zawiera profile perforowane pozwalające na dowolne regulowanie wysokości półek co 25 lub 50 mm. Zastosowane przez nas rozwiązania umożliwiają dużą swobodę konfiguracji zabudowy szaf.

Szafa aktowa 1 - drzwiowa
Szafa aktowa 2 - drzwiowa niska
METALOWE SZAFY AKTOWE - Szafa aktowa 2 - drzwiowa
Szafa aktowa bez drzwi

Standardowo szafy wyposażone są w cztery półki, ale mogą też być uzbrojone w dwukomorowy, zamontowany na stałe schowek zamykany dodatkowym zamkiem, wysuwane półki i szuflady lub ramy przystosowane do zawieszania teczek formatu A4. W wersji ubraniowo-aktowej dodatkowo montowany jest drążek na wieszaki. Szafę wyposażyć można w elementy takie jak lusterko, haczyki czy półka na buty.

Szafa aktowa 2 - drzwiowa ze skarbczykiem
Szafa aktowo-aktowa 2 - drzwiowa
Szafa aktowo-ubraniowa 2 - drzwiowa
Szafa ubraniowo-ubraniowa 2 - drzwiowa

W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje drzwi szafy:

– drzwi skrzydłowe: osadzone na wewnętrznych zawiasach; zapewniają swobodny dostęp do komory szafy; zamykane są zamkiem kluczowym; oprócz pełnych drzwi metalowych wykonujemy również drzwi z wypełnieniem z pleksi lub szkła bezpiecznego,

– żaluzjowe: dwuskrzydłowe, wykonane z PCV; drzwi rozsuwane są poziomo obustronnie; zamykane zamkiem kluczowym; całkowicie chowane na bocznych ścianach szafy, dzięki czemu uzyskuje się nieograniczony dostęp do jej komory,

– przesuwne drzwi metalowe: znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w tych pomieszczeniach, w których brak jest wystarczającej do otwarcia drzwi przestrzeni wokół szafy.

Szafa aktowa 2 - drzwiowa
Szafa aktowa niska z drzwiami żaluzjowymi
Szafa aktowa z drzwiami żaluzjowymi
Szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi

Istnieje możliwość dodatkowego powiększenia obszaru użytkowego szafy poprzez zastosowanie różnego rodzaju nadstawek, w tym również wyposażonych w półki. Przy wyborze drzwi nadstawki zastosować można rozwiązanie dostosowane do danej szafy. W celu zachowania stabilności całego zestawu nadstawkę mocuje się do szafy za pomocą śrub.

 

Oprócz standardowych, metalowych szaf aktowych produkujemy również posiadające certyfikat szafy aktowe wzmocnione oraz szafy aktowo-kartotekowe.

 

Na specjalne zamówienie produkujemy szafy aktowe w dowolnym wymiarze i z dowolnym wyposażeniem, modyfikowane zgodnie z wytycznymi Klienta.

Nadstawka do szafy aktowej
Nadstawka do szafy aktowej
Nadstawka do szafy aktowej z drzwiami przesuwnymi
Nadstawka do szafy aktowej z drzwiami przesuwnymi
NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Szafa aktowa 2 - drzwiowa
Szafa aktowa niska z drzwiami żaluzjowymi
Szafa aktowa niska z drzwiami żaluzjowymi
Szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi
Metalowa szafa aktowa 2- drzwiowa
Metalowa szafa aktowa 2- drzwiowa ze skarbczykiem
meble metalowe szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi oraz z nadstawką
meble metalowe szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi oraz z nadstawką
meble metalowe nadstawka na szafie aktowej
meble metalowe klamka w drzwiach przesuwnych szaf aktowych
meble metalowe montowanie półek w szafie aktowej
meble metalowe zamek kluczowy z pokrętłem do szafy aktowej

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!