SZAFY AKTOWE

SZAFY AKTOWE

Szafy te przeznaczone są w szczególności zastosowania w szkolnych pomieszczeniach dydaktycznych i administracyjnych, a także innych miejscach, w których przechowywane są dokumenty wymagające składowania w bezpiecznych warunkach.

 

Szafa aktowa zawiera profile perforowane pozwalające na dowolne regulowanie wysokości półek co 25 lub 50 mm. Zastosowane przez nas rozwiązania umożliwiają dużą swobodę konfiguracji zabudowy szaf.

 

Standardowo szafy wyposażone są w cztery półki, ale mogą też być uzbrojone w dwukomorowy, zamontowany na stałe schowek zamykany dodatkowym zamkiem, wysuwane półki i szuflady lub ramy przystosowane do zawieszania teczek formatu A4. W wersji ubraniowo-aktowej dodatkowo montowany jest drążek na wieszaki. Szafę wyposażyć można w elementy takie jak lusterko, haczyki czy półka na buty.

 

W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje drzwi szafy:

– drzwi skrzydłowe: osadzone na wewnętrznych zawiasach; zapewniają swobodny dostęp do komory szafy; zamykane są zamkiem kluczowym; oprócz pełnych drzwi metalowych wykonujemy również drzwi z wypełnieniem z pleksi lub szkła bezpiecznego,

– żaluzjowe: dwuskrzydłowe, wykonane z PCV; drzwi rozsuwane są poziomo obustronnie; zamykane zamkiem kluczowym; całkowicie chowane na bocznych ścianach szafy, dzięki czemu uzyskuje się nieograniczony dostęp do jej komory,

– przesuwne drzwi metalowe: znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w tych pomieszczeniach, w których brak jest wystarczającej do otwarcia drzwi przestrzeni wokół szafy.

 

Istnieje możliwość dodatkowego powiększenia obszaru użytkowego szafy poprzez zastosowanie różnego rodzaju nadstawek, w tym również wyposażonych w półki. Przy wyborze drzwi nadstawki zastosować można rozwiązanie dostosowane do danej szafy. W celu zachowania stabilności całego zestawu nadstawka mocowana jest do szafy za pomocą śrub.

 

Oprócz standardowych, metalowych szaf aktowych produkujemy również posiadające certyfikat szafy aktowe wzmocnione oraz szafy aktowo-kartotekowe.

 

Na specjalne zamówienie produkujemy szafy aktowe w dowolnym wymiarze i z dowolnym wyposażeniem, modyfikowane zgodnie z wytycznymi Klienta.

meble metalowe szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi oraz z nadstawką
meble metalowe nadstawka na szafie aktowej
meble metalowe klamka w drzwiach przesuwnych szaf aktowych
meble metalowe szafa aktowa z drzwiami skrzydłowymi
meble metalowe szafa aktowa z drzwiami skrzydłowymi
meble metalowe szafa aktowa z drzwiami przesuwnymi oraz z nadstawką
meble metalowe montowanie półek w szafie aktowej
meble metalowe szafa aktowa z drzwiami skrzydłowymi
meble metalowe zamek kluczowy z pokrętłem do szafy aktowej

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!