WIELOSKRYTKOWE SZAFY RFID

WIELOSKRYTKOWE SZAFY RFID

Wieloskrytkowe szafy RFID z nowoczesnym modułem do obsługi zamków elektronicznych za pomocą kart Unique to oprócz dużej estetyki i gwarantowanej trwałości funkcjonalne rozwiązanie zapewniające bezpieczne przechowywanie rzeczy w przestrzeniach publicznych tj. w biurach, przychodniach, szkołach, halach produkcyjnych, w sklepach, na stołówkach (jako szafy śniadaniowe), dworcach itp.

 

Modułowość tych szaf pozwala na skonfigurowanie do 30 skrytek różnej wielkości i w dowolnym układzie, a więc na uzyskanie optymalnych rozwiązań według potrzeb Klienta.

 

Skrytki otwierane są za pomocą identyfikatorów zbliżeniowych występujących w postaci kart, breloczków, a nawet naklejek. Zastosowanie technologii RFID umożliwia kodowanie nieograniczonej ilości nowych identyfikatorów dla każdej skrytki z osobna, bez konieczności wymiany zamków (np. w przypadku zagubienia identyfikatora, bądź potrzeby zmiany dostępu do skrytki innemu użytkownikowi).

 

Szafy te cechuje łatwość oraz wygoda obsługi- wystarczy przyłożyć zakodowaną wcześniej kartę do czytnika i przydzielona skrytka otwiera się sama.

 

Szafa wyposażona jest w:

  • kartę serwisową MASTER UNIQUE 125 kHz oraz boczne drzwiczki rewizyjne z dostępem do panelu administratora, za pomocą których administrator ma możliwość:

– programowania (kodowania) kart identyfikacyjnych (identyfikatorów zbliżeniowych),

– uniemożliwienia dostępu poszczególnej karcie np. w przypadku jej zagubienia, konieczności zakodowania nowej karty,

– otwierania poszczególnych skrytek (za pomocą karty Master lub z panelu administratora),

– otwierania wszystkich skrytek jednocześnie (w odstępach 3 sekund) np. celem schowania odzieży dla pracowników, uprzątnięcia skrytek itp.

– podglądu, która skrytka nie posiada jeszcze przypisanej karty,

– przywrócenia ustawień fabrycznych.

 

  • Czytnik RFID– do kodowania oraz odczytu identyfikatorów zbliżeniowych,

 

 

  • Identyfikatory zbliżeniowe UNIQUE 125 kHz– identyfikatory występują w postaci kart, breloczków, naklejek (każdy identyfikator jest unikalny, którego numer nadany został przez unikatowy bank pamięci TID),

 

  • Zamki elektroniczne otwierane po zweryfikowaniu danych dostępu zapisanych w identyfikatorze zbliżeniowym RFID,

 

  • Zasilacz buforowy, dzięki czemu w szafie zachowany jest bezpieczny poziom napięć 12 V po zaniku napięcia zasilania (możliwość awaryjnego otwierania skrytek w przypadku braku prądu),

 

Szafa po podłączeniu do zasilania (230 V) jest gotowa do użytku.

 

 

Istnieje również możliwość:

– wykonania przeszklenia na drzwiach,

– awaryjnego (mechanicznego) otwierania zamków w razie uszkodzenia elektroniki,

– montażu panelu na ścianie i podłączenie do 30 szt. osobnych szaf (np. basen, szatnia).

 

W naszych szafach stosujemy system bezpiecznego zasilania awaryjnego, które pozwala na korzystanie z szafy oraz jej ciągłą pracę systemu przez minimum 2 godziny od momentu wyłączenia zasilania 230V.

 

Posiadamy własną drukarnię identyfikatorów wg wytycznych Klienta (logo firmy, numery itp.).

 

Istnieje możliwość awaryjnego, mechanicznego otwierania szafy przez upoważnioną osobę .

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ TECHNOLOGII RFID? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!