SZAFY TECHCODE RFID NA ODZIEŻ BRUDNĄ – SZAFY Z WRZUTNIĄ

Szafy Techcode RFID na odzież brudną, inaczej szafy RFID z wrzutnią, wykorzystywane są do przechowywania wyczerpanych lub używanych zasobów. Najczęściej przechowuje się w nich artykuły powtórnie wykorzystywane. W szafie możemy umieścić odzież roboczą, okrycia ochronne, obuwie, pościel, ręczniki i inne wyroby tekstylne podlegające wymianie.

Zastosowanie w szafie technologii RFID pozwala na samoczynne rejestrowanie informacji na temat wrzucanych do szafy zasobów oznakowanych tagami RFID UHF.

SZAFY RFID NA ODZIEŻ BRUDNĄ - SZAFY Z WRZUTNIĄ TECHMARK

Szafa jest skonstruowana w taki sposób, że zasoby mogą wrzucać do środka dowolne osoby, bez potrzeby identyfikacji użytkownika (np. pracownicy). Natomiast otwarcia drzwi dostępowych i opróżnienia szafy może dokonać jedynie osoba upoważniona.

Szafy cieszą się największą popularnością w branży outsourcingowej, która zaopatruje w odzież ochronną i roboczą m.in. zakłady produkcyjne, restauracje czy hotele.

Oprogramowanie zaimplementowane w szafie daje możliwość ewidencji zwrotów otagowanych zasobów. Usprawnia to nadzorowanie dostawami i procesami związanymi z obiegiem magazynowanych w szafie artykułów (ewidencja, dozór, rozchody).

Ponadto istnieje możliwość zintegrowania naszego oprogramowania z systemami dotychczas stosowanymi w firmach (pralnie, magazyny itp.). Ułatwia to znacznie nadzór i prowadzi do optymalizacji procesu obiegu zasobów.
Szafy Techcode RFID dają możliwość pozyskania informacji o zmniejszeniu się zapasu określonego zasobu, ilości i specyfikacji produktów, które należałoby wymienić na nowe itp. W związku z tym poprawia się zarządzanie dystrybucją zasobów, jak również uproszczeniu ulegają procedury rozliczeń między firmami.

Szafa Techcode RFID na odzież brudną (szafa z wrzutnią)
Szafa Techcode RFID na odzież brudną (szafa z wrzutnią)
Szafa Techcode RFID na odzież brudną (szafa z wrzutnią)
Szafa Techcode RFID na odzież brudną (szafa z wrzutnią)
Szafa Techcode RFID na odzież brudną (szafa z wrzutnią)
Szafa Techcode RFID na odzież brudną (szafa z wrzutnią)
Szafa na odzież brudną (szafa z wrzutnią) z zamkiem RFID zasilanym bateryjnie
Szafa na odzież brudną (szafa z wrzutnią) z zamkiem RFID zasilanym bateryjnie

SYSTEM S.3

Szafa Techcode RFID na odzież brudną może być obsługiwana przez System S.3, najbardziej zaawansowany technologicznie system zaimplementowany w szafach Techcode RFID. Główne funkcje Systemu S.3 to:

 

– Fizyczna kontrola dostępu do zgromadzonych w szafie zasobów, udzielana wyłącznie upoważnionym użytkownikom posiadającym zakodowany identyfikator zbliżeniowy. Identyfikator może występować np. w formie karty czy breloka. Identyfikatory obsługiwane przez nasze czytniki to m.in. Unique 125kHz, Mifare 13,56 MHz..
Wykorzystane mogą zostać również identyfikatory dotychczas używane w firmie.

Administrator szafy Techcode RFID zajmuje się kodowaniem identyfikatorów, to on decyduje o przyznaniu i odebraniu uprawnień dostępu.

 

– Ewidencjonowanie wszystkich zdarzeń (próby otwarcia szafy, opróżnienie zgromadzonych zasobów, poziom zapełnienia szafy określonym asortymentem) oraz lokalizacja danego zasobu (kto, kiedy i w jakiej ilości odebrał zasoby zgromadzone w szafie, itp.), możliwe dzięki otagowaniu przechowywanych zasobów.
Tagami RFID oznacza się przechowywane zasoby. Mogą one występować w formie naklejek, naszywek lub innych znaczników specjalnego przeznaczenia np. tagi pralnicze, itp.
Tagom można przypisać różnorodne informacje m.in. nazwę produktu oznaczonego tagiem, datę ważności, symbol, itd.

System S.3 obsługuje się za pomocą stworzonego przez Techmark Systemu IT.  Składa się on z zainstalowanej w szafie Techcode RFID aplikacji (obsługiwanej za pomocą ekranu dotykowego) oraz autorskiego programu Zasobnik, z którym aplikacja łączy się za pomocą sieci (Lan lub WiFi).

MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Ulotkę o naszych meblach TECHCODE RFID znajdziesz tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych szafach RFID? Wejdź na stronę WWW.MEBLE.RFID.COM.PL