SZAFY RFID NA ODZIEŻ BRUDNĄ – SZAFY Z WRZUTNIĄ

Szafy RFID na odzież brudną, inaczej szafy RFID z wrzutnią, wykorzystywane są do przechowywania wyczerpanych lub używanych zasobów. Najczęściej przechowuje się w nich artykuły powtórnie wykorzystywane. W szafie możemy umieścić odzież roboczą, okrycia ochronne, obuwie, pościel, ręczniki i inne wyroby tekstylne podlegające wymianie.

Zastosowanie w szafie technologii RFID pozwala na samoczynne rejestrowanie informacji na temat wrzucanych do szafy zasobów oznakowanych tagami RFID UHF.

Szafa jest skonstruowana w taki sposób, że zasoby mogą wrzucać do środka dowolne osoby, bez potrzeby identyfikacji użytkownika (np. pracownicy). Natomiast otwarcia drzwi dostępowych i opróżnienia szafy może dokonać jedynie osoba upoważniona.

Szafy cieszą się największą popularnością w branży outsourcingowej, która zaopatruje w odzież ochronną i roboczą m.in. zakłady produkcyjne, restauracje czy hotele.

Szafa RFID z wrzutnią

Szafa RFID z wrzutnią

Oprogramowanie zaimplementowane w szafie daje możliwość ewidencji zwrotów otagowanych zasobów. Usprawnia to nadzorowanie dostawami i procesami związanymi z obiegiem magazynowanych w szafie artykułów (ewidencja, dozór, rozchody).

Istnieje możliwość zintegrowania naszego oprogramowania z systemami dotychczas stosowanymi w firmach (pralnie, magazyny itp.). Ułatwia to znacznie nadzór i prowadzi do optymalizacji procesu obiegu zasobów.
Szafy RFID dają możliwość pozyskania informacji o zmniejszeniu się zapasu określonego zasobu, ilości i specyfikacji produktów, które należałoby wymienić na nowe itp.. W związku z tym poprawia się zarządzanie dystrybucją zasobów, jak i uproszczeniu ulegają procedury rozliczeń między firmami.

 

 


 

Więcej na temat innych mebli RFID możesz dowiedzieć się TUTAJ.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych szafach RFID? Wejdź na stronę WWW.MEBLE.RFID.COM.PL