WÓZEK TECHCODE RFID

Wózek Techcode RFID z kontrolą dostępu na laptopy i elektronarzędzia z możliwością ładowania.

WÓZEK RFID Z KONTROLĄ DOSTĘPU TECHMARK

BUDOWA I WYPOSAŻENIE STANDARDOWE:

  • Masywna konstrukcja wózka z podwójnymi drzwiami skrzydłowymi, z częściowym wypełnieniem z pleksi.
  • Drzwi wózka osadzone są na mocnych zawiasach zewnętrznych.
  • Swobodne przesuwanie nawet obciążonego wózka zapewniają solidne kółka oraz uchwyty znajdujące się po obu stronach mebla. 2 koła wyposażone są w hamulec, co zabezpiecza wózek przed niekontrolowanym przemieszczaniem.
  • Wózki wykonujemy w różnych wielkościach i wersjach, komora wózka może posiadać 1, 2 lub 3 kolumny. W jednym wózku możemy umieścić do 30 oddzielnych półek (skrytek), każda półka posiada swobodny dostęp do gniazdek na listwie.
  • Zasilanie wózka to 230 V, w środku montujemy listwy przyłączeniowe z gniazdkami zasilającymi. Każde gniazdko posiada dodatkowo 1 port USB, dzięki czemu można ładować z 1 gniazdka jednocześnie 2 urządzenia. Otwory wentylacyjne ułatwiają chłodzenie ładowanych wewnątrz urządzeń.
  • 2 elektrozaczepy zamontowane w wózku otwierają się dopiero po zweryfikowaniu danych dostępu zapisanych w identyfikatorze zbliżeniowym RFID.
  • Wózek wyposażony jest w czytnik RFID- do kodowania oraz odczytu identyfikatorów zbliżeniowych. Czytnik ma możliwość zapamiętania do 2 tysięcy identyfikatorów.
Meble metalowe Techmark - czytnik ROGER
Czytnik ROGER
Wózek Techcode RFID na laptopy i elektronarzędzia z możliwością ładowania
Wózek Techcode RFID na laptopy i elektronarzędzia z możliwością ładowania
Gniazdko z USB w wózku warsztatowym

Wózki Techcode RFID mogą działać w różnych systemach, każdy z nich zapewnia inne funkcjonalności, które pozwalają dostosować spełniane funkcje do potrzeb klienta.
Systemy w wózkach Techcode RFID:

 

SYSTEM S.1

System podstawowy – umożliwia kontrolę dostępu za pomocą identyfikatorów zbliżeniowych RFID.

Dostęp do przechowywanych w wózku zasobów udzielany jest wyłącznie osobom uprawnionym, posiadającym zakodowany identyfikator zbliżeniowy, występujący w formie karty, breloka, naklejki, itp. Do otwarcia wózka Techcode RFID wykorzystać można także identyfikatory dotychczas używane w firmach. Standardowo obsługiwane identyfikatory to m.in. Unique 125kHz i Mifare 13,56 MHz.

Technologia RFID pozwala do każdego wózka kodować dowolną ilość identyfikatorów RFID, każdy identyfikator można zakodować/ odkodować wielokrotnie. Częsta zmiana użytkowników nie stanowi problemu, a zagubienie identyfikatora nie wymaga już wymiany zamka.

To Administrator wózka Techcode RFID decyduje o przyznaniu, bądź zablokowaniu dostępu wszystkim lub wybranym identyfikatorom, dodaniu nowych oraz ponownym zakodowaniu używanych wcześniej identyfikatorów.

Do nadawania uprawnień wykorzystywany jest czytnik znajdujący się na wózku.

SYSTEM S.2

System S.2 w wózku Techcode RFID zapewnia wszystkie funkcjonalności Systemu S.1. System obsługiwany jest za pomocą darmowego oprogramowania instalowanego na dowolnym komputerze. Do czytnika dołączamy przejściówkę USB pozwalającą na podłączenie do komputera celem sczytania zapisanych na nim danych.

Przykładowe funkcjonalności:

– umożliwia integrację z działającymi w firmie systemami CRP,

– rejestruje do 32.000 zdarzeń tj. działań konkretnych numerów identyfikatorów oraz godziny otwierania szafy,

– rejestruje zdarzenia (kto i kiedy otworzył drzwi),

– utworzenie bazy danych użytkowników oraz przypisanie im różnych cech,

– inne.

MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Ulotkę o naszych meblach TECHCODE RFID znajdziesz tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej o naszych szafach RFID? Wejdź na stronę WWW.MEBLE.RFID.COM.PL