DEPOZYTOR TECHCODE RFID

Depozytor Techcode RFID przeznaczony jest do przechowywania kluczy, dokumentów oraz innych drobnych przedmiotów wymagających bezpiecznego składowania.

Depozytor doskonale nadaje się do magazynowania kluczy do szaf lub pomieszczeń, w których składuje się dokumenty publiczne oraz inną dokumentację zawierającą dane osobowe.

Depozytor służy także do przechowywania kluczyków do samochodów oraz mniejszych przedmiotów np. dowody rejestracyjne, teczki i inne, dzięki czemu może stanowić wyposażenie salonów, serwisów i wypożyczalni samochodów.

W zależności od potrzeb, wnętrze każdego depozytora można wyposażyć w haczyki, półki czy przegródki, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Depozytor Techcode RFID w recepcji hotelu (z haczykami na klucze)
Depozytor Techcode RFID w recepcji hotelu (z haczykami na klucze)
Depozytor Techcode RFID w salonie samochodowym (z haczykami na klucze)
Depozytor Techcode RFID w salonie samochodowym (z haczykami na klucze)

DEPOZYTOR RFID TECHCODE – ZASTOSOWANIE:

Techmark- depozytor TECHCODE z technologią RFID

SYSTEMY OBSŁUGUJĄCE DEPOZYTOR TECHCODE RFID

Depozytory Techcode RFID mogą działać w różnych systemach. Wybór systemu wpływa na funkcje spełniane przez depozytor i pozwala dostosować go do potrzeb Klienta

System S.1

Najbardziej podstawowy z dostępnych systemów. Jego główną funkcją jest kontrola dostępu do szafki za pomocą zakodowanych identyfikatorów zbliżeniowych RFID.

Dostęp do przechowywanych w depozytorze przedmiotów udzielany jest jedynie osobom uprawnionym, które posiadają zakodowany identyfikator zbliżeniowy. Identyfikator może występować w postaci karty, breloka, naklejki, itp. Do otwarcia depozytora Techcode RFID wykorzystać można także identyfikatory dotychczas używane w firmach. Standardowo obsługiwane identyfikatory to m.in. Unique 125kHz i Mifare 13,56 MHz.

Technologia RFID pozwala do każdej szafki kodować dowolną ilość identyfikatorów RFID, każdy identyfikator można zakodować/ odkodować wielokrotnie. Częsta zmiana użytkowników nie stanowi problemu, a zagubienie identyfikatora nie wymaga już wymiany zamka.

To Administrator szafki Techcode RFID decyduje o przyznaniu, bądź zablokowaniu dostępu identyfikatorom, dodaniu nowych oraz ponownym zakodowaniu używanych wcześniej identyfikatorów.

Do nadawania uprawnień wykorzystywany jest czytnik znajdujący się na szafie.

Depozytor Techcode RFID z ewidencją zdarzeń
Depozytor Techcode RFID z ewidencją zdarzeń
Depozytor Techcode RFID z ewidencją zdarzeń (z haczykami na klucze)
Depozytor Techcode RFID z ewidencją zdarzeń (z haczykami na klucze)

System S.2

System S.2 zapewnia wszystkie funkcjonalności Systemu S.1, ponadto umożliwiając inne funkcje. System obsługiwany jest za pomocą darmowego oprogramowania instalowanego na dowolnym komputerze. Do czytnika dołączamy przejściówkę USB pozwalającą na podłączenie do komputera celem sczytania zapisanych na nim danych.

Przykładowe funkcjonalności:

– umożliwia integrację z działającymi w firmie systemami CRP,

– rejestruje do 32.000 zdarzeń tj. działań konkretnych numerów identyfikatorów oraz godziny otwierania szafy

– rejestruje zdarzenia (kto i kiedy otworzył drzwi),

– umożliwia utworzenie bazy danych użytkowników oraz przypisanie im różnych cech,

– inne.

System S.3

Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie system, wykorzystywany w meblach Techcode RFID z ewidencją zdarzeń, którego główne funkcje to:

  • FIZYCZNA KONTROLA DOSTĘPU DO PRZECHOWYWANYCH W DEPOZYTORZE ZASOBÓW, udzielana wyłącznie autoryzowanym użytkownikom posiadającym zakodowany identyfikator zbliżeniowy.
  • EWIDENCJONOWANIE WSZYSTKICH ZDARZEŃ (udanych i nieudanych prób otwarcia szafki, dokonanych pobrań i zwrotów konkretnego asortymentu) oraz lokalizacja danego przedmiotu (w czyim jest on posiadaniu, od kiedy itp.), możliwe dzięki otagowaniu przechowywanych zasobów.

TAGOWANIE RZECZY I ODCZYTYWANIE TAGÓW PRZEZ DEPOZYTOR TECHCODE

Techmark- depozytor TECHCODE z technologią RFID

Każda rzecz składowana w depozytorze Techcode RFID może być oznaczona za pomocą specjalnych znaczników RFID, występujących np. w postaci naklejek, naszywek, czy innych drobnych tagów.
Do każdego tagu można przypisać informacje o oznaczonej nim rzeczy (np. nazwę, SKU, ilość sztuk itp.).
Za pomocą tych tagów depozytor Techcode RFID odczytuje przypisane do niego informacje, rozpoznaje otagowany przedmiot i zapisuje wszystkie dane w systemie.

Dzięki temu, oprócz bezpiecznego przechowywania, nasz depozytor pełni również szereg innych funkcji wykonywanych dotychczas przez człowieka (np. magazyniera), ale bez konieczności jego udziału w tych czynnościach.

 

System S.3 obsługiwany jest przez stworzony przez nas System IT, który składa się z zainstalowanej w depozytorze Techcode RFID i obsługiwanej za pomocą ekranu dotykowego aplikacji oraz autorskiego programu Zasobnik, z którym aplikacja łączy się za pomocą sieci (Lan lub WiFi).

BEZPIECZNE PRZECHOWYWANIE

Depozytor Techcode RFID (z haczykami na klucze)
Depozytor Techcode RFID (z haczykami na klucze)
Depozytor Techcode RFID (z półkami)

Depozytory Techcode RFID z systemem S.3 spełniają surowe standardy i wymogi prawne* związane z bezpiecznym przechowywaniem dokumentów publicznych i innych nośników zawierających dane osobowe, jak również innych przedmiotów wymagających stałego nadzoru (np. klucze).

Depozytory Techcode RFID zapewniają kontrolę dostępu i automatyczny rejestr pobrań i zwrotów.

* Ustawa z dnia 22 listopada 2018 r. o dokumentach publicznych (Dz.U. 2019 poz. 53 z późn. zm.)

* RODO czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Ulotkę o naszych meblach TECHCODE RFID znajdziesz tutaj.