METALOWE SZAFY RFID Z KONTROLĄ DOSTĘPU

Już dziś zabezpiecz majątek swojej firmy przed dostępem niepowołanych osób. Bezpieczeństwo zapewnią Ci nasze wysokiej jakości szafy wyposażone w specjalny dozór. Sprawdź nasze propozycje – szczególnie polecamy metalowe szafy RFID, zdalnie sterowane za pomocą fal radiowych, co da Ci pewność, że ważne firmowe dokumenty czy przedmioty będą zawsze bezpieczne.

Gdzie sprawdzi się nasza szafa z dozorem? Szafy z kontrolą dostępu polecamy w szczególności do biur, ale także jako wyposażenie placówek medycznych (idealnie sprawdzi się jako miejsce do przechowywania leków czy dokumentacji) czy choćby do zastosowania w przemyśle lub budownictwie (ochrona narzędzi przed uszkodzeniem lub kradzieżą).

<b>SZAFA RFID Z EWIDENCJĄ ZDARZEŃ</b>
SZAFA RFID Z EWIDENCJĄ ZDARZEŃ
<b>WIELOSKRYTKOWE SZAFY RFID</b>
WIELOSKRYTKOWE SZAFY RFID
<b>SZAFA ŚNIADANIOWA RFID</b>
SZAFA ŚNIADANIOWA RFID
<b>SZAFA RFID AKTOWO-MAGAZYNOWA</b>
SZAFA RFID AKTOWO-MAGAZYNOWA
<b>SZAFA RFID NA ODZIEŻ CZYSTĄ</b>
SZAFA RFID NA ODZIEŻ CZYSTĄ
<b>SZAFA RFID NA ODZIEŻ BRUDNĄ</b>
SZAFA RFID NA ODZIEŻ BRUDNĄ
<b>DEPOZYTOR RFID</b>
DEPOZYTOR RFID
<b>WÓZEK RFID Z KONTROLĄ DOSTĘPU</b>
WÓZEK RFID Z KONTROLĄ DOSTĘPU

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Ulotkę o naszych meblach RFID TECHCODE  znajdziesz tutaj.