SZAFY NA SPRZĘT SPORTOWY

Szafy na sprzęt sportowy to niezwykle funkcjonalne, pojemne i solidne szafy metalowe. Pozwalają one wygodnie porządkować i kompletować drobniejszy sprzęt oraz różnorodne akcesoria sportowe. Można przechowywać w nich rakiety, piłki, skakanki, drążki, liny, szarfy, maty gimnastyczne, obręcze oraz rozmaite przyrządy gimnastyczne.

 

SZAFY SPORTOWE – PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE  OBIEKTÓW SPORTOWYCH

 

Szafa sportowa przeznaczona jest do pomieszczeń trenerskich, obiektów sportowych, klubów fitness i sal gimnastycznych. Szafa taka powinna znaleźć się na zapleczu każdej profesjonalnej hali sportowej.

SZAFY SZKOLNE NA SPRZĘT SPORTOWY
Szafa sportowa z drzwiami przesuwnymi pełnymi
SZAFY NA SPRZĘT SPORTOWY
Szafa sportowa z drzwiami skrzydłowymi perforowanymi z wyposażeniem

Szafy występują w wersji z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi. Oferujemy drzwi pełne lub perforowane. Aby zwiększyć bezpieczeństwo w szafach perforowanych stosujemy specjalną siatkę ochronną.

 

METALOWE SZAFY NA SPRZĘT SPORTOWY W RÓŻNYCH MODELACH

 

Drzwi zamyka się zamkiem kluczowym. Szeroki wachlarz zastosowań produktu gwarantują montowane w szafie półki, szuflady, wanienki, haki i inne. Elementy te ułatwiają segregowanie i porządkowanie nawet najmniejszych przyrządów sportowych. Szafa może być również uzbrojona w skarbczyk zamykany na klucz.

Metalowa wysuwana półka w szafie na sprzęt sportowy
Metalowa półka z rantem w szafie sportowej
Metalowy skarbczyk w szafie sportowej
Metalowy skarbczyk w szafie sportowej

Odpowiedni dobór akcesoriów, jak również wysoki standard wykonania i szeroka gama rozwiązań pozwalają na optymalne wyposażenie wnętrza szafy według indywidualnych potrzeb, a zarazem bezpieczne przechowywanie sprzętu sportowego.

 

INDYWIDUALNE WYKOŃCZENIA SZAF SPORTOWYCH

 

Na zamówienie wykonujemy również różnorodne kosze oraz wózki do przechowywania piłek.

 

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Szafa sportowa z drzwiami skrzydłowymi pełnymi
Szafa sportowa z wyposażeniem
Szafa sportowa z drzwiami przesuwnymi pełnymi z wyposażeniem
Szafa sportowa szer. 1500 mm bez drzwi.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W NASZYM KATALOGU MEBLI SPORTOWYCH I SZKOLNYCH (KLIKNIJ TUTAJ)

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!