SKRZYNKI METALOWE

Metalowa skrzynia Techbox wykonana jest z blachy o grubości 1,5 mm, co zapewnia dobrą ochronę, dużą trwałość mebla oraz odporność na jego odkształcenia.

MASYWNA KONSTRUKCJA SKRZYNI

Masywna konstrukcja skrzyni sprawia, iż idealnie nadaje się ona do profesjonalnego użytku, zapewniając bezpieczne składowanie, jak również przewożenie całej zawartości skrzynki.

SKRZYNIA DOSTĘPNA W RÓŻNYCH WYMIARACH

Standardowo skrzynie produkujemy w trzech wielkościach, jednak na życzenie Klienta możemy wykonać skrzynki innych rozmiarów. W zależności od wielkości skrzynki montujemy do niej jeden lub dwa certyfikowane zamki.

HYDRAULICZNE PODNOŚNIKI

Zastosowanie hydraulicznych podnośników zapewnia łatwe otwieranie i zamykanie masywnej pokrywy oraz umożliwia wygodny dostęp do zawartości wewnątrz skrzyni, zaś duża przestrzeń wewnątrz skrzyni pozwala na jej swobodne zagospodarowanie.

SZCZELNA POKRYWA SKRZYNI

Wnętrze skrzyni jest dobrze izolowane przed działaniem czynników z zewnątrz ( pył, zachlapania, zalania itp.) dzięki całkowicie zakrywającej pojemnik pokrywie.

Otwory na bocznych ściankach ułatwiają przenoszenie skrzyni, za dopłatą istnieje również możliwość zamontowania w otworach masywnych, wysuwanych, metalowych uchwytów poprawiających wygodę przy przenoszeniu mebla.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE METALOWEJ SKRZYNI

Za dopłatą doposażamy skrzynię w wytrzymałe kółka obrotowe ze stali chromowanej z hamulcem, ułatwiające transport ciężkich ładunków.

Na życzenie Klienta, w górnej krawędzi pojemnika wycinamy zamaskowany przez pokrywę (z przodu lub z tyłu) otwór umożliwiający podłączenie narzędzi wewnątrz skrzynki do kabla zasilającego ( możliwe jest wtedy ładowanie urządzeń przy zamkniętej pokrywie).

 

Istnieje również możliwość doposażenia skrzynii w stację dokującą umożliwiającą przytwierdzenie skrzynki do podłoża.

 

Na życzenie Klienta wykonujemy również skrzynie z drewnianymi wykończeniami (idealnie nadające się do zarówno do pomieszczeń biurowych, jak i domowych), a także kosze i pojemniki na piłki oraz inny sprzęt sportowy.

metalowa skrzynia na narzędzia Techbox
metalowa skrzynia na elektronarzędzia Techbox
certyfikowany zamek w metalowej skrzyni na elektronarzędzia Techbox
skrzynia metalowa na narzędzia z dwoma certyfikowanymi zamkami
kotwy umożliwiająca zamocowanie skrzyni do podłoża
wysoka skrzynia metalowa na elektronarzędzia Techbox z dwoma certyfikowanymi zamkami
metalowa skrzynia na narzędzia Techbox
hydrauliczne podnośniki w metalowej skrzyni na narzędzia Techbox
pokrywa całkowicie zakrywająca pojemnik skrzyni metalowej
duża powierzchnia użytkowa wewnątrz skrzyni
wysoka skrzynia metalowa na elektronarzędzia Techbox z dwoma certyfikowanymi zamkami
skrzynia metalowa do użytku domowego, wewnątrz biur oraz hoteli

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!