SKRZYNIA METALOWA

Skrzynia metalowa Techbox wykonana jest z blachy o grubości 1,5 mm, co zapewnia dobrą ochronę, dużą trwałość mebla oraz odporność na jego odkształcenia.

 

Masywna konstrukcja skrzyni sprawia, iż idealnie nadaje się ona do profesjonalnego użytku.  Zapewnia bezpieczne składowanie, jak również przewożenie całej zawartości skrzynki.

 

Standardowo skrzynie produkujemy w trzech wielkościach, jednak na życzenie Klienta możemy wykonać skrzynki innych rozmiarów. W zależności od wielkości skrzynki montujemy do niej jeden lub dwa certyfikowane zamki.

Skrzynia metalowa Techbox szer. 780 mm
Skrzynia metalowa Techbox szer. 1168 mm
Skrzynia metalowa Techbox szer. 1369 mm

Zastosowanie hydraulicznych podnośników zapewnia łatwe otwieranie i zamykanie masywnej pokrywy oraz umożliwia wygodny dostęp do zawartości wewnątrz skrzyni, zaś duża przestrzeń wewnątrz skrzyni pozwala na jej swobodne zagospodarowanie.

 

Wnętrze skrzyni jest dobrze izolowane przed działaniem czynników z zewnątrz ( pył, zachlapania, zalania itp.) dzięki całkowicie zakrywającej pojemnik pokrywie.

 

Otwory na bocznych ściankach ułatwiają przenoszenie skrzyni. Za dopłatą istnieje również możliwość zamontowania w otworach masywnych, wysuwanych, metalowych uchwytów poprawiających wygodę przy przenoszeniu mebla.

Skrzynia metalowa Techbox na kółkach

Za dopłatą doposażamy skrzynię w wytrzymałe kółka obrotowe ze stali chromowanej z hamulcem, ułatwiające transport ciężkich ładunków.

Na życzenie Klienta, w górnej krawędzi pojemnika wycinamy zamaskowany przez pokrywę otwór umożliwiający podłączenie narzędzi wewnątrz skrzynki do kabla zasilającego. Takie rozwiązanie umożliwia ładowanie urządzeń przy zamkniętej pokrywie.

 

Istnieje również możliwość doposażenia skrzyni w stację dokującą umożliwiającą przytwierdzenie skrzynki do podłoża.

 

Na życzenie Klienta wykonujemy również skrzynie z drewnianymi wykończeniami (idealnie nadające się do zarówno do pomieszczeń biurowych, jak i domowych), a także kosze i pojemniki na piłki oraz inny sprzęt sportowy.

 

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W NASZYM KATALOGU MEBLI SPORTOWYCH I SZKOLNYCH (KLIKNIJ TUTAJ)

Metalowa skrzynia na elektronarzędzia Techbox
Metalowa skrzynia na narzędzia Techbox
Skrzynia metalowa na narzędzia z dwoma certyfikowanymi zamkami
Wysoka skrzynia metalowa na elektronarzędzia Techbox z dwoma certyfikowanymi zamkami
Certyfikowany zamek w metalowej skrzyni na elektronarzędzia Techbox
Kotwy umożliwiająca zamocowanie skrzyni do podłoża
Pokrywa całkowicie zakrywająca pojemnik skrzyni metalowej
Duża powierzchnia użytkowa wewnątrz skrzyni

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!