MEBLE SPORTOWE

Metalowe meble sportowe to idealne rozwiązanie do każdej szatni. Możliwość dowolnej konfiguracji mebli, bogatego wyposażenia oraz duża odporność na uszkodzenia to ich podstawowe atuty. Sprawdź nasz bogaty asortyment szafek skrytkowych i ubraniowych do wszystkich obiektów i szatni sportowych: od szatni szkolnych, klubowych czy basenowych. Wykonujemy produkty standardowe, jak i wykonane na wymiar, pod konkretne zamówienie. Zaufaj doświadczonemu producentowi.

Już dziś sprawdź nasz bogaty asortyment – mamy kompleksową ofertę umeblowania do szkolnych szatni oraz siłowni w jednym miejscu. Polecamy zarówno produkty standardowe, jak i wykonane na wymiar. Jako producent zapewniamy jedne z najlepszych cen na rynku – wybierz nasze propozycje i nie obawiaj się o przekroczenie szkolnego budżetu!

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Więcej informacji znajdziesz w naszym katalogu mebli sportowych i szkolnych (kliknij tutaj)

<b>SZAFY UBRANIOWE BHP</b>
SZAFY UBRANIOWE BHP
<b>SZAFY NA SPRZĘT SPORTOWY</b>
SZAFY NA SPRZĘT SPORTOWY
<b>SKRZYNIE METALOWE</b>
SKRZYNIE METALOWE
<b>POJEMNIKI DO SEGREGACJI ODPADÓW</b>
POJEMNIKI DO SEGREGACJI ODPADÓW