SZAFKI ŚNIADANIOWE

Są to szafki skrytkowe służące do przechowywania artykułów spożywczych (np. kawy, herbaty, napojów) oraz innych przedmiotów używanych przez pracowników przy posiłkach (sztućców, naczyń itp.).

 

Stosowane są głównie na stołówkach, w bufetach, w jadalniach, a także w innych pomieszczeniach, w których spożywane są posiłki. Dzięki niewielkim gabarytom szafki zajmują niewiele miejsca, a przy tym ułatwiają utrzymanie porządku w pomieszczeniach socjalnych.

 

Możliwe jest wykonanie ich z blachy kwasoodpornej. W wersji ze stali nierdzewnej nadają się do stosowania nawet w przypadku wystawienia ich na bezpośredni kontakt z żywnością.

 

W celu zapewnienia lepszej cyrkulacji powietrza na tylnej ścianie i drzwiczkach mebla zalecamy zastosowanie perforacji. Każda skrytka ma miejsce na identyfikator oraz oddzielny zamek kluczowy lub szyfrowy.

 

Na życzenie Klienta istnieje możliwość dowolnej modyfikacji wyposażenia dodatkowego skrytek (np. wybór innego zamka do szafki, zastosowanie numeracji drzwiczek) bądź doposażenia mebla w inne elementy zwiększające jego użyteczność (dodatkowy stelaż ułatwiający utrzymanie czystości pod szafką, ławeczka, ukośne daszki itp.). Aby ułatwić utrzymanie szaf w czystości, zalecamy malowanie ich na gładko na dowolnie wybrany przez Klienta kolor.

 

Na specjalne zamówienie wykonujemy również szafki śniadaniowe przelotowe umożliwiające z jednej strony chowanie, z drugiej zaś wyjmowanie śniadania.
Oprócz szafek stojących w ofercie posiadamy szafki montowane na ścianach (np. we wnękach, wolnych przestrzeniach montażowych). Modułowa konstrukcja oraz duży wybór modeli szaf umożliwia szeregowe ich ustawianie według indywidualnych potrzeb Klienta.

metalowa szafka 30- skrytkowa z zamkiem kluczowym
metalowa szafka 16- skrytkowa śniadaniowa zawieszana z zamkiem kluczowym
metalowa szafka 7- skrytkowa śniadaniowa z perforacją na drzwiach oraz zamkiem kluczowym
metalowa szafka 14- skrytkowa śniadaniowa z perforacją na drzwiach oraz zamkiem kluczowym
metalowa skrytka w szafce śniadaniowej z rantem na półkę
metalowa szafka 20- skrytkowa śniadaniowa z zamkiem szyfrowym na nóżkach
metalowe skrytki z zamkiem kluczowym oraz miejscem na identyfikator w szafce skrytkowej
metalowa szafka 30- skrytkowa z zamkiem kluczowym
metalowa szafka 7- skrytkowa śniadaniowa z perforacją na drzwiach oraz zamkiem kluczowym
metalowa skrytka z półką w szafce śniadaniowej
metalowa szafka 14- skrytkowa śniadaniowa z perforacją na drzwiach oraz zamkiem
metalowa skrytka z wyjmowaną półką w szafce śniadaniowej
metalowy zamek szyfrowy do szafki śniadaniowej

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!