SZAFKI BHP

Najwygodniejszy dla użytkowników rodzaj szafek socjalnych pozwalający na dowolną aranżację wnętrz (półki, drążki, haczyki, wnęki, przegrody, półki na buty) oraz zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań (ławeczki, daszki, podstawy i inne) ułatwiających praktyczne korzystanie z mebla. Szafki BHP stanowią najlepsze rozwiązanie zwłaszcza dla szatni pracowniczych oraz innych pomieszczeń socjalnych.

SZAFKI BHP UBRANIOWE W RÓŻNYCH MODELACH

Oferujemy różne modele szafek ubraniowych BHP, w tym również szafki z ławeczkami (zamontowanymi na stałe, wysuwanymi z wnętrza lub spod szafy), a także z oddzielną częścią na buty lub inne przedmioty. Do mniejszych pomieszczeń polecamy szafki typu L, które pomimo mniejszej przestrzeni użytkowej umożliwiają nie tylko chowanie podręcznych rzeczy, ale również wygodne wieszanie ubrań.

SZAFY SOCJALNE Z DRZWICZKAMI Z PŁYT

Oprócz szafek z metalowymi drzwiami wykonujemy również szafki z drzwiczkami z płyty laminowanej, MDF, HPL lub pleksi. Produkujemy także szafy z blachy kwasoodpornej lub ocynkowanej, które ze względu na zwiększoną odporność na wilgoć sprawdzają się w szczególności w szatniach basenowych. W szafkach tych stosujemy zamki kluczowe, zamki kluczowe na kłódkę, zamki szyfrowe lub depozytowe. Naszym Klientom proponujemy wybór spośród kilku rodzajów i kształtów wywietrzników.

Szfki BHP ubraniowe z zamkiem
Szfka BHP ubraniowa na buty
Techmark Szfka BHP ubraniowa dla pracowników
Techmark Szfka BHP ubraniowa z kolorowym frontem

SZAFKI BHP NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Na specjalne zamówienie wykonujemy szafki bhp zaprojektowane specjalnie do przechowywania nart, desek snowboardowych, butów oraz innego ekwipunku narciarskiego i snowboardowego. Specyficzna konstrukcja tych szaf umożliwia swobodny odpływ wody na zewnątrz. Można je także wyposażyć w profesjonalny mechanizm do osuszania butów. Szafki te cieszą się coraz większym zainteresowaniem nowoczesnych ośrodków narciarskich, stając się obowiązkowym elementem ich wyposażenia.

Wykonujemy również szafy strażackie (ze specjalnym stojakiem na hełm), odpowiadające specyficznym wymaganiom użytkowym Klienta.

INDYWIDUALNE WYKOŃCZENIA SZAFEK BHP

Przyjmujemy ponadto zlecenia na wykonanie szafek spoza naszej stałej oferty i doradzamy naszym Klientom wybór najbardziej optymalnego dla nich rozwiązania. Na życzenie Klienta możemy wykonać inny rodzaj perforacji, w tym również z logo firmowym Klienta. Zajmujemy się także projektowaniem pomieszczeń z naciskiem na ergonomię i wygodę, wykorzystując meble z naszego asortymentu.

Metalowa szU 8849M8 szafka ubraniowa [1800x 880x 490] RAL 7035/3020
SzU 8849M8 szafka ubraniowa BHP [1800x 880x 490] RAL 7035/3020
Metalowa szU 6049M8 szafka ubraniowa z półką i drążkiem [1800x 600x 490] RAL 7035/1003
SzU 6049M8 szafka ubraniowa BHP z półką i drążkiem [1800x 600x 490] RAL 7035/1003
Metalowa szafa ubraniowa 4- kolumnowa z zamkiem kluczowym
Szafa ubraniowa BHP 4- kolumnowa z zamkiem kluczowym
Metalowa szafa ubraniowa 2- kolumnowa z nadstawką
Szafa ubraniowa BHP 2- kolumnowa z nadstawką
Metalowa szafa ubraniowa 2- kolumnowa z drzwiami z HPL
Szafa ubraniowa BHP 2- kolumnowa z drzwiami z HPL
Metalowa szafka ubraniowa 2-kolumnowa z zamkiem kluczowym
Szafka ubraniowa BHP 2-kolumnowa z zamkiem kluczowym
Metalowa szafa ubraniowa 3- kolumnowa z szafką na buty
Szafa ubraniowa 3- kolumnowa z szafką na buty
Metalowa szafka ubraniowa 2- kolumnowa z perforacją typu
szafka ubraniowa 2- kolumnowa z perforacją typu

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!