MEBLE SOCJALNE

Meble socjalne z metalu to nasza specjalność. Bogata oferta mebli socjalnych pozwoli na kompleksowe wyposażenie każdego pomieszczenia socjalnego w szafy skrytkowe, ubraniowe BHP, śniadaniowe, gospodarcze, jak również ławki, stoliki czy kosze do segregacji śmieci. Nasze meble stanowią idealne zaplecze przestrzeni publicznych w zakładach pracy, urzędach, sklepach oraz szatniach.

Ogromny wybór mebli socjalnych w jednym miejscu! Firma Techmark to jeden z wiodących polskich producentów umeblowania do zakładów pracy. Kupując nasze meble metalowe masz gwarancję najlepszej jakości oraz zadowolenia z korzystania z naszych produktów przez wiele lat. Zapewniamy kompleksową obsługę i krótkie terminy realizacji. Postaw na polską jakość.

Więcej informacji znajdziesz w naszym katalogu mebli socjalnych (kliknij tutaj)

<b>SZAFY SKRYTKOWE</b>
SZAFY SKRYTKOWE
<b>SZAFY DO PRZECHOWYWANIA CZYSTEJ I BRUDNEJ ODZIEŻY</b>
SZAFY DO PRZECHOWYWANIA CZYSTEJ I BRUDNEJ ODZIEŻY
<b>SZAFY GOSPODARCZE</b>
SZAFY GOSPODARCZE
<b>SZAFY ŚNIADANIOWE</b>
SZAFY ŚNIADANIOWE
<b>ŁAWKO-WIESZAKI</b>
ŁAWKO-WIESZAKI
<b>ŁAWECZKI</b>
ŁAWECZKI
<b>STOŁY I STOLIKI</b>
STOŁY I STOLIKI
<b>POJEMNIKI DO SEGREGACJI ODPADÓW</b>
POJEMNIKI DO SEGREGACJI ODPADÓW

Zapewnienie komfortowych warunków pracownikom to jeden z obowiązków, jaki spoczywa na pracodawcy. Od wydzielenia i wyposażenia pomieszczeń, w których mogą oni odpocząć, zjeść posiłek czy pozostawić swoje rzeczy osobiste, zależy nie tylko ich nastawienie do firmy i wykonywanej pracy. To również sposób na podniesienie wydajności i poprawę bezpieczeństwa. Podstawę takiego wyposażenia stanowią meble socjalne, które produkuje Techmark.

Szafki socjalne, szafki ubraniowe – różnorodność asortymentu

Tym, co wyróżnia metalowe meble socjalne firmy Techmark jest duża różnorodność oferowanych wzorów. Dzięki temu mogą być w nie wyposażone nie tylko szatnie pracownicze, ale też pomieszczenia gospodarcze, stołówki itp.. Jest to cecha szczególnie ceniona ze względu na to, że każdy zakład pracy charakteryzuje się inną specyfiką i wymaga odmiennego wyposażenia. Szafki socjalne są przeznaczone nie tylko do przechowywania ubrań. Mogą też być niezbędne do umieszczania w nich rzeczy osobistych, zarówno tych przynoszonych z domu, jak i wykorzystywanych podczas realizacji zadań na stanowisku pracy.

Metalowe meble socjalne to zarówno szafki ubraniowe, przeznaczone do składowania czystej i brudnej bielizny, jak i szafy gospodarcze – na szczotki, kubły, ścierki i środki czystości. Na uwagę również zasługują specjalne modele z niewielkimi skrytkami na drugie śniadanie czy podręczne drobiazgi. Ich cechą charakterystyczną jest możliwość dobrania liczby skrytek oraz ich układu do grupy pracowników i wielkości pomieszczenia.

Czym wyróżniają się szafki szatniowe i gospodarcze Techmark?

Zarówno szafki ubraniowe do szatni, jak i szafki socjalne skrytkowe czy gospodarcze są wykonywane z bardzo wytrzymałej blachy kwasoodpornej. Materiał zapewnia im wysoką odporność na uszkodzenia, a także wilgoć i środki chemiczne. Dzięki tym zaletom metalowe meble socjalne doskonale sprawdzają się w warunkach zakładów przemysłowych o rozmaitym profilu. Wytrzymują kontakt ze środkami chemicznymi, smarami, zmiennymi temperaturami, nie korodują i są łatwe do utrzymania w czystości. Dodatkowym atutem są zamki z unikalnym kodem cyfrowym oraz zamykane na klucz.

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.