MEBLE METALOWE NIETYPOWE

Oprócz zamówień na produkty z naszej stałej oferty przyjmujemy również zlecenia na wyroby nietypowe oraz skomplikowane technologicznie konstrukcje metalowe.

 

Na życzenie Klienta:

– produkujemy wyroby w oparciu o przygotowaną przez nas pełną dokumentację techniczną na bazie prototypu dostarczonego nam przez Klienta,

– wykonujemy zamówienia z wykorzystaniem dokumentacji Klienta,

– projektujemy i produkujemy wyroby pod kątem konkretnych zleceń na podstawie potrzeb Klienta oraz określonych wymagań technicznych.

 

Realizujemy zamówienia zarówno na duże, jak i na małe serie produkcyjne, zapewniając naszym Klientom doradztwo techniczne w zakresie zastosowania najlepszych możliwych rozwiązań przy produkcji danego modelu mebla.

 

Na etapie projektowania sprawdzamy poprawność technologiczną całej konstrukcji wyrobu oraz jego montażu, dążąc przy tym do wypracowania rozwiązań mających na celu zarówno zmniejszenie całkowitych kosztów produkcji, jak również uzyskanie optymalnego efektu końcowego.

 

Dział konstrukcyjny wykonuje obliczenia wspomagające prace projektowe, korzystając z programów komputerowych SolidEdge i AutoCad.

 

Stale unowocześniany, rozbudowywany park maszynowy zapewnia dobór najlepszej technologii umożliwiającej tworzenie nawet najbardziej nietypowych produktów i konstrukcji metalowych o najwyższej jakości.

 

Wykorzystywane przez nas urządzenia umożliwiają precyzyjne wykonywanie skomplikowanych elementów z dokładnością do 0,1 mm, co zapewnia pełną powtarzalność wyrobów.

 

Precyzyjne i wysoce wydajne maszyny są gwarancją spełnienia wymagań krajowych oraz zagranicznych norm jakości i zadowolą najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów.

 

W toku produkcji kontrolerzy jakości dbają o uzyskanie rozwiązań konstrukcyjnych zgodnych z dokumentacją techniczną i warsztatową oraz wymogami określonymi w planie kontroli, a także nadzorują wykonanie najwyższej jakości produktu finalnego.

 

Dzięki stałej współpracy z producentami oprzyrządowania do mebli oraz akcesoriów meblowych kompleksowo wykonujemy najbardziej nietypowe zamówienia w sposób w pełni odpowiadający oczekiwaniom naszych Klientów.

 

W chwili obecnej realizujemy szereg projektów inwestycyjnych, które umożliwią nam zakup najnowszych maszyn do obróbki metalu i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

 

Już wkrótce uruchomimy nowoczesne, automatyczne centrum gnące, a także innych urządzeń do obróbki plastycznej blachy, cięcia czy nanoszenia powłok.

 

Obok zwiększenia automatyzacji procesów produkcyjnych i poprawy jakości inwestycje te wpłyną na wzrost zdolności produkcyjnych oraz pozwolą nam wprowadzić do produkcji nowe wyroby i spełnić oczekiwania naszych kontrahentów.

 

Podniesienie jakości wykonania naszych produktów spowoduje wyróżnienie ich spośród innych wyrobów dostępnych na rynku, a tym samym zwiększy ich konkurencyjność w skali międzynarodowej.

meble metalowe Szafka ubraniowa z drzwiami z HPL zamykana zamkiem elektronicznym na kartę
meble metalowe Stacja dokująca na telefony komórkowe
meble metalowe parkomat
meble metalowe szafka szpitalna na kółkach
meble metalowe szafa do segregowania dokumentów
meble metalowe szafa ubraniowa wojskowa
meble metalowe szafa obustronna przemysłowa z szufladami
meble metalowe zamek kluczowy do kontenera
meble metalowe szuflada z wkładem piankowym
meble metalowe sejf z wrzutnią
meble metalowe Zamek elektroniczny na kartę w szafce ubraniowej
meble metalowe stół przemysłowy na elektrycznych siłownikach linowych
meble metalowe parkomat
meble metalowe szafka skrytkowa na listy
meble metalowe szafa do segregowania dokumentów
meble metalowe szafa ubraniowa wojskowa
meble metalowe duży kontener
meble metalowe zamek kluczowy do kontenera
meble metalowe wkład piankowy do szuflady

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!