MEBLE METALOWE NIETYPOWE

Oprócz zamówień na produkty z naszej stałej oferty przyjmujemy również zlecenia na meble metalowe nietypowe oraz skomplikowane technologicznie konstrukcje metalowe.

 

Na życzenie Klienta:

– produkujemy wyroby w oparciu o przygotowaną przez nas pełną dokumentację techniczną na bazie prototypu dostarczonego nam przez Klienta,

– wykonujemy zamówienia z wykorzystaniem dokumentacji Klienta,

– projektujemy i produkujemy wyroby pod kątem konkretnych zleceń na podstawie potrzeb Klienta oraz określonych wymagań technicznych.

Metalowa stacja dokująca na telefony komórkowe
Metalowa szafka szpitalna na kółkach
Metalowy sejf z wrzutnią
Metalowy parkomat

Realizujemy zamówienia zarówno na duże, jak i na małe serie produkcyjne. Zapewniamy naszym Klientom również doradztwo techniczne w zakresie zastosowania najlepszych możliwych rozwiązań przy produkcji danego modelu mebla.

 

Na etapie projektowania sprawdzamy poprawność technologiczną całej konstrukcji wyrobu oraz jego montażu. Dążymy przy tym do wypracowania rozwiązań mających na celu zarówno zmniejszenie całkowitych kosztów produkcji, jak również uzyskanie optymalnego efektu końcowego.

 

Dział konstrukcyjny wykonuje obliczenia wspomagające prace projektowe, korzystając z programów komputerowych SolidEdge i AutoCad.

Metalowa szafa ubraniowa wojskowa
Metalowa szafa do segregowania dokumentów
Meble metalowe nietypowe - parkomat
Metalowy stół przemysłowy na elektrycznych siłownikach linowych

Stale unowocześniany, rozbudowywany park maszynowy zapewnia dobór najlepszej technologii umożliwiającej tworzenie nawet najbardziej nietypowych produktów i konstrukcji metalowych o najwyższej jakości.

 

Wykorzystywane przez nas urządzenia umożliwiają precyzyjne wykonywanie skomplikowanych elementów z dokładnością do 0,1 mm, co zapewnia pełną powtarzalność wyrobów.

 

Precyzyjne i wysoce wydajne maszyny są gwarancją spełnienia wymagań krajowych oraz zagranicznych norm jakości i zadowolą najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów.

Metalowa szafa obustronna przemysłowa z szufladami
Metalowa szuflada z wkładem piankowym
Metalowa szafka ubraniowa z drzwiami z HPL zamykana zamkiem elektronicznym na kartę
Zamek elektroniczny na kartę w szafce ubraniowej

W toku produkcji kontrolerzy jakości dbają o uzyskanie rozwiązań konstrukcyjnych zgodnych z dokumentacją techniczną i warsztatową. Staramy się również skrupulatnie spełniać wymogi określone w planie kontroli, a także nadzorujemy wykonanie najwyższej jakości produktu finalnego.

 

Dzięki stałej współpracy z producentami oprzyrządowania do mebli oraz akcesoriów meblowych kompleksowo wykonujemy najbardziej nietypowe zamówienia.

Metalowa szafka skrytkowa na listy
Metalowa szafa ubraniowa wojskowa
Wkład piankowy do szuflady w meblach metalowych
Zamek kluczowy do kontenera

W chwili obecnej realizujemy szereg projektów inwestycyjnych. Umożliwią one nam zakup najnowszych maszyn do obróbki metalu i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

 

Inwestycje te wpłyną na zwiększenie automatyzacji procesów produkcyjnych i poprawę jakości.  Umożliwią również wzrost zdolności produkcyjnych oraz pozwolą nam wprowadzić do produkcji nowe wyroby i spełnić oczekiwania naszych kontrahentów.

 

Podniesienie jakości wykonania naszych produktów spowoduje wyróżnienie ich spośród innych wyrobów dostępnych na rynku, a tym samym zwiększy ich konkurencyjność w skali międzynarodowej.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!