SZAFKI MEDYCZNE

Posiadamy kilka rodzajów szafek medycznych wykorzystywanych w szczególności w placówkach opieki zdrowotnej, gabinetach lekarskich, przychodniach, salach zabiegowych itp.:

– szafki wiszące z pojedynczymi drzwiami skrzydłowymi z uchwytem i zatrzaskiem magnetycznym; szafka wyposażona jest w dwie półki wykonane ze szkła bezpiecznego, osadzone na zamocowanych na stałe kątownikach; w tylnej ściance szafki wycięte są otwory ułatwiające przymocowanie jej do ściany,

– szafki wiszące z drzwiami przesuwnymi umieszczonymi na bezpiecznych prowadnicach; drzwi i półki wykonane są ze szkła bezpiecznego, co gwarantuje przejrzyste wyeksponowanie zawartości; do drzwi dokręcane są uchwyty ułatwiające przesuwanie drzwiczek; półki osadzono na zamocowanych na stałe kątownikach; na tylnej ściance szafki wycięte są otwory ułatwiające przymocowanie jej do ściany,

– szafki stojące z drzwiami skrzydłowymi, zamykane zamkiem kluczowym z pokrętłem, z półkami montowanymi na dowolnej wysokości. Do szafki dokręcany jest laminowany blat.

 

Wykonujemy również nietypowe szafki i inne meble medyczne (stoły, stoliki chirurgiczne, szafki przyłóżkowe itp.) w oparciu o dokumentację techniczną nadesłaną przez Klienta lub na podstawie rysunków przygotowanych przez nasz dział techniczny. Przy produkcji mebli medycznych przywiązujemy szczególną wagę do jakości ich wykonania, dbając zarazem o zastosowanie najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Wykonujemy także meble z blachy kwasoodpornej.

meble metalowe Szafki medyczne stojące
meble metalowe Szafka medyczna stojąca
meble metalowe drzwi oraz półki w szafce medycznej
meble metalowe szafka medyczna zawieszana z drzwiami szklanymi suwanymi
meble metalowe szafka medyczna zawieszana z uchylnymi drzwiczkami
meble metalowe zamek na magnes w szafce medycznej zawieszanej
meble metalowe szafka szpitalna ubraniowa na kółkach
meble metalowe Szafka medyczna stojąca
meble metalowe szafka medyczna zawieszana z drzwiami szklanymi suwanymi
meble metalowe drzwi pesuwne szklane w szafce medycznej zawieszanej
meble metalowe drzwi oraz półki w szafce medycznej zawieszanej
meble metalowe drzwiczki uchylne w szafce medycznej
meble metalowe szafka szpitalna ubraniowa na kółkach

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!