BIURKA LEKARSKIE I KONTENERKI

Biurka i kontenerki są uzupełnieniem naszej oferty mebli medycznych. Pozwalają one na kompleksowe wyposażenie gabinetów lekarskich w funkcjonalne i estetyczne meble.

 

Stelaże do stołów wykonujemy w dowolnym wymiarze i w zaproponowanym przez Klienta stylu bądź też według wzoru opracowanego przez nasz dział technologiczny. Przy projektowaniu mebli kierujemy się nie tylko zasadami ergonomii, ale również względami estetycznymi, dbając o spójność całego projektu. Oferujemy szeroką gamę typów i kolorów blatów w zależności od indywidualnych preferencji Klienta.

meble metalowe Biurko metalowe lekarskie
meble metalowe biurko medyczne 2

Biurka medyczne mogą być wyposażone w blendy boczne oraz tylne, a także w różnorodne kontenerki. Kontenerki zapewniają miejsce do przechowywania drobnych akcesoriów biurowych, stanowiąc tym samym nieodłączny element biurowego stanowiska pracy.

meble metalowe Bledy w biurku metalowym lekarskim

Kontenerki do biurek wstępują w różnych wariantach:

– jako wolnostojące szafki szufladowe,

– szafki szufladowe zawieszane pod biurkiem,

– szafki dostawne pod blat biurka w dowolnej konfiguracji (liczby i głębokości) szuflad.

 

meble metalowe kontenerek podbiurkowy
kontenerek podbiurkowy na kółkach

Funkcjonalność kontenerków wolnostojących można dodatkowo zwiększyć poprzez zagospodarowanie górnej części mebla tak, aby można było umieścić w niej segregatory, a dzięki zamontowaniu drewnianego blatu zyskują one gustowny wygląd.

 

Szuflady w kontenerkach mocowane są na w pełni wysuwanych, stabilnych prowadnicach teleskopowych z mechanizmem zabezpieczającym przed wysuwaniem kilku szuflad jednocześnie, co pozwala zachować stabilność kontenerka. Szuflady mogą być dodatkowo wyposażone w naklejane listwy umożliwiające ich znakowanie, a także różnorodne uchwyty (przygotowujemy również otwory pod konkretny rodzaj uchwytów wybrany indywidualnie przez Klienta). Całość może być zamykana zamkiem centralnym. Kontenerki mogą być wyposażone w stopki regulacyjne lub kółka.

Istnieje również możliwość doposażenia szuflad w indywidualnie przygotowywane wkłady piankowe ułatwiające utrzymanie porządku i zapobiegające przesuwaniu się przedmiotów wewnątrz szuflady.

Nasze biurka medyczne wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich długotrwałą eksploatację oraz estetyczny wygląd.