Stoły warsztatowe

Oferujemy stoły warsztatowe w wersji lekkiej oraz wzmocnione

Stoły warsztatowe są niezbędnym wyposażeniem nie tylko warsztatów, ale także pomieszczeń, w których dokonuje się montażu czy napraw z użyciem narzędzi przemysłowych. Idealne zastosowanie znajdą w puntach serwisowych, stolarniach oraz halach produkcyjnych.

 

 

STOŁY WARSZTATOWE W WERSJI LEKKIEJ ORAZ WZMOCNIONEJ

 

Solidna konstrukcja i wysoka odporność mechaniczna zapewniają dużą wytrzymałość mebla oraz gwarantują bezpieczne przechowywanie narzędzi i innego oprzyrządowania. Bogata oferta tej grupy wyrobów oraz liczne możliwości rozbudowy gwarantują wybór najlepszego rozwiązania. W związku z tym, przygotowanie miejsca pracy o szerokim wachlarzu zastosowań jest niezwykle proste.

 

STOŁY WARSZTATOWE LEKKIE


Stoły lekkie sprawdzają się w szczególności jako obszar roboczy w pracowniach i na stanowiskach usługowych. Z pewnością okażą się przydatne przy pakowaniu, kreśleniu, montowaniu lub dokonywaniu pomiarów i drobnych cięć, ale wykorzystywane są również w warsztatach i garażach. W naszej ofercie znaleźć można różne modele stołów warsztatowych z wieloma wariantami wyposażenia. Meble te można doposażyć w podwieszaną szufladę, szafki z szufladami lub drzwiczkami zamykanymi na zamek kluczowy, panele perforowane, półki i inne. 

STOŁY WARSZTATOWE CIĘŻKIE
Masywna konstrukcja stołów warsztatowych ciężkich pozwala na wyposażenie ich w wiele dodatkowych elementów bez ryzyka utraty stabilności mebla. Można uzbroić je w nadbudowy z różnorodnym wyposażeniem (panel oświetleniowy, regulowane półki i szafki, haki i uchwyty narzędziowe, pojemniki). W celu zwiększenia funkcjonalności stołów montujemy w nich również gniazdka przyłączeniowe, zamykane na klucz szafki z szufladami lub półkami bądź kontenerki.

RÓŻNORODNE WYPOSAŻENIE STOŁÓW NARZĘDZIOWYCH
Oferujemy różne wielkości, grubości i rodzaje blatów, a także kilka wariantów ich wykończenia (guma, tworzywo, blacha, lakier). Każdy stół w standardzie posiada stopki samopoziomujące zwiększające stabilność mebla. Jednak w razie potrzeby możemy zainstalować koła stałe lub obrotowe z hamulcem lub bez, co ułatwia przemieszczanie mebla.

Na specjalne zamówienie wykonujemy indywidualnie zaprojektowane stoły podnoszone elektrycznymi siłownikami liniowymi.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszych mebli warsztatowych (szaf, szafek, wózków, regałów, szaf na komputery przemysłowe i innych). Szeroki wybór i różnorodność rozwiązań umożliwiają dowolne łączenie mebli w funkcjonalne i praktyczne zestawy porządkujące miejsce pracy.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!