Meble warsztatowe

Specjalizujemy się także  w produkcji metalowych mebli warsztatowych

Solidne meble warsztatowe dla najbardziej wymagających

Wykonanie z metalu zapewnia, że oferowane przez nas elementy wyposażenia obiektów przemysłowych będą odpowiednio wykonywały swoje funkcje. Meble do warsztatu, hali produkcyjnej czy magazynów muszą bowiem odznaczać się wyjątkowymi właściwościami związanymi z wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, która przekłada się na możliwość efektywnego użytkowania przez długi czas.  Zapewnia to masywna konstrukcja naszych mebli - szaf, stołów przemysłowych, skrzyni, regałów i innych - oraz większa stabilność od domowych elementów wyposażenia.

 

Szeroki asortyment metalowych mebli

Oferujemy możliwość dokonywania wyboru szafek z szufladami, solidnych szaf warsztatowych oraz skrzyni w wielu wariantach (do przechowywania np. narzędzi o różnych gabarytach i przeznaczeniu). Na zamówienie tworzymy również specjalistyczne stoły (m.in.  przemysłowe do centrów logistycznych czy do sortowania). Proponujemy również szafy na komputery oraz inne specjalistyczne meble przemysłowe.

 

W naszej ofercie znaleźć można również metalowy stół warsztatowy w różnych modelach, który znajdzie zastosowanie w puntach serwisowych, stolarniach oraz halach produkcyjnych. Dostępne mamy modele ciężkie pozwalające na właściwe przechowywanie narzędzi i innego oprzyrządowania, a także lekkie sprawdzające się świetnie jako obszar roboczy w pracowniach i na stanowiskach usługowych.  Potrzebna Ci jest skrzynia narzędziowa?  Ją również u nas dostaniesz – metalowa skrzynia zapewnia właściwe magazynowanie sprzętu.

 

W ramach kooperacji lub podwykonawstwa tworzymy również inne nietypowe meble do warsztatu zgodnie ze ścisłymi wytycznymi Klienta. Zapraszamy do kontaktu - jesteśmy pewni, że z naszymi narzędziami sprostamy Twoim indywidualnym wymaganiom i zaproponujemy funkcjonalne rozwiązanie odpowiadające na wszelkie Twoje potrzeby.

O produkcji mebli warsztatowych wiemy wszystko. Nie wahaj się do nas zgłosić, jeśli potrzebujesz porady w tej kwestii – zapewniamy, że naszej wiedzy i bogatemu doświadczeniu można zaufać. Proponowane stoły, skrzynie narzędziowe, szafki i inne metalowe produkty na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

Zobacz również

Szafy warsztatowe TECHCODE RFID to grupa inteligentnych mebli mogących pełnić funkcję magazynu. Te w pełni automatyczne, niezawodne szafy potrafią odczytywać oznaczone tagami przedmioty oraz rejestrować wszystkie wydania i zwroty. Dzięki temu mogą zastąpić szereg prac wykonywanych dotąd przez człowieka, a dzięki temu zredukować koszty operacyjne firmy.

Zobacz więcej