Szatniowe szkolne szafki ubraniowe

Niezbędne wyposażenie szatni szkolnych i przedszkolnych

Oferujemy szafy ubraniowe będące wyposażeniem szatni szkolnych i przedszkolnych, a także sal gimnastycznych i szatni sportowych w szkołach oraz innych placówkach oświatowych.

 

 

Szafki ubraniowe każdemu użytkownikowi zapewniają nieograniczony dostęp do jego własnej części użytkowej. Zapewniają możliwość dowolnego doposażenia wnętrza komór (półki, drążki, haczyki, wnęki, przegrody, półki na buty). Zaś zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań (ławeczki, daszki, podstawy i inne) ułatwia praktyczne korzystanie z mebla.

Oferujemy różne modele szafek ubraniowych, w tym również szafki z ławeczkami (zamontowanymi na stałe lub wysuwanymi). Szafki mogą mieć także oddzielną część na buty lub inne przedmioty.

Do mniejszych pomieszczeń polecamy szafki ubraniowe typu L. Mimo mniejszej przestrzeni użytkowej umożliwiają nie tylko chowanie podręcznych rzeczy, ale również wygodne wieszanie ubrań.

Produkujemy także szafy ubraniowe z blachy kwasoodpornej lub ocynkowanej. Ze względu na zwiększoną odporność na wilgoć sprawdzają się one w szczególności w szatniach basenowych.

W szafkach tych stosujemy zamki kluczowe, zamki kluczowe na kłódkę, zamki szyfrowe lub depozytowe.

Naszym Klientom proponujemy wybór spośród kilku rodzajów i kształtów wywietrzników. Na specjalne zlecenie możemy wykonać inny rodzaj perforacji, w tym również z logo firmowym Klienta.

Oprócz szafek z metalowymi drzwiami wykonujemy również szafy z drzwiczkami z płyty laminowanej, MDF, HPL lub pleksi.

Przyjmujemy ponadto zlecenia na wykonanie szafek spoza naszej stałej oferty i doradzamy naszym Klientom wybór najbardziej optymalnego dla nich rozwiązania. Zajmujemy się także projektowaniem pomieszczeń z naciskiem na ergonomię i wygodę, wykorzystując meble z naszego asortymentu.

Z naszymi przykładowymi realizacjami możesz zapoznać się TUTAJ.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!