Szafy ubraniowe sportowe

Wykorzystywane głównie w obiektach sportowych

W szafki ubraniowe BHP wyposażane są sale gimnastyczne i szatnie sportowe w szkołach, klubach fitness oraz innych obiektach sportowych.

 

 

Szafki ubraniowe są wygodne w użytkowaniu

 

Są one niezwykle wygodne w użytkowaniu, a możliwość dowolnej aranżacji ich wnętrz (półki, drążki, haczyki, wnęki, przegrody, półki na buty) oraz zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań (ławeczki, daszki, podstawy i inne) ułatwiają praktyczne z nich korzystanie.

Dostępność różnych modeli szafek ubraniowych
 

Oferujemy różne modele szaf ubraniowych BHP, w tym również szafy z ławeczkami (zamontowanymi na stałe lub wysuwanymi). Szafki mogą zostać wyposażone również w oddzielną szafkę na buty lub inne przedmioty.

Do mniejszych pomieszczeń polecamy szafki typu L. Pomimo mniejszej przestrzeni użytkowej, umożliwiają one nie tylko chowanie podręcznych rzeczy, ale również wygodne wieszanie ubrań.

Szafki z drzwiczkami z płyt

 

Oprócz szafek z metalowymi drzwiami wykonujemy również szafy z drzwiczkami z płyty laminowanej, MDF, HPL lub pleksi.

Produkujemy także szafy z blachy kwasoodpornej lub ocynkowanej, które ze względu na zwiększoną odporność na wilgoć sprawdzają się w szczególności w szatniach basenowych.

W szafkach tych stosujemy zamki kluczowe, zamki kluczowe na kłódkę, zamki szyfrowe lub depozytowe.

 

Szafki ubraniowe bhp na specjalne zamówienie


 

Naszym Klientom proponujemy wybór spośród kilku rodzajów i kształtów wywietrzników. Na specjalne zlecenie możemy wykonać inny rodzaj perforacji, w tym również z logo firmowym Klienta.

Przyjmujemy ponadto zlecenia na wykonanie szafek spoza naszej stałej oferty i doradzamy naszym Klientom wybór najbardziej optymalnego dla nich rozwiązania. Zajmujemy się także projektowaniem pomieszczeń z naciskiem na ergonomię i wygodę, wykorzystując meble z naszego asortymentu.

Z naszymi przykładowymi realizacjami możesz zapoznać się TUTAJ.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!