sportowe SzafKI skrytkowe

Ogromna różnorodność dostępnych modeli

Szafki skrytkowe znajdują zastosowanie w szatniach fitness, salach gimnastycznych, na basenach oraz innych obiektach sportowych. Sprawdzają się w przechowywaniu niewielkich rzeczy (torby, plecaki, drobny bagaż) i mogą być również alternatywą dla szafek ubraniowych.

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo ogromną różnorodność dostępnych modeli oraz możliwość zastosowania dodatkowych opcji wyposażenia. Szafki mogą być wyposażone w półki, przegrody, haczyki, ograniczniki otwarcia drzwiczek oraz daszki, podstawy, ławeczki, stopki poziomujące, numeracja itp. Wszystkie te elementy pozwalają na dowolną konfigurację mebla i jego funkcjonalne wyposażenie.

Naszym Klientom proponujemy wybór spośród kilku rodzajów i kształtów wywietrzników. Na specjalne zlecenie możemy wykonać inny rodzaj perforacji, w tym także z logo firmowym Klienta.

 

W standardzie oferujemy szafki skrytkowe w dwóch wysokościach. Umożliwia to swobodne zaaranżowanie przestrzeni użytkowej oraz ułatwia dobór szafek pod kątem wygody użytkownika.

W szafkach skrytkowych stosujemy zamki kluczowe, zamki kluczowe na kłódkę lub zamki szyfrowe.

Szafki skrytkowe wykonujemy nie tylko z drzwiczkami metalowymi, ale również z drzwiczkami z płyty laminowanej, MDF, HPL lub pleksi.

 

Przyjmujemy ponadto zlecenia na wykonanie szafek spoza naszej stałej oferty i doradzamy naszym Klientom wybór najbardziej optymalnego dla nich rozwiązania. W ramach usługi na życzenie Klienta nieodpłatnie przygotowujemy wizualizacje wybranych zestawień kolorystycznych szafek.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!