Pojemniki do segregacji odpadów do hal sportowych

Oferujemy kilka modeli pojemników: jedno-, dwu-, trzy- lub czterokomorowe.

Metalowe pojemniki PSO do segregacji odpadów charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną. Idealnie sprawdzają się w obiektach przemysłowych i komercyjnych (w budynkach i innych obiektach użyteczności publicznej: biurach, szkołach, urzędach itp.), jak również w pomieszczeniach gospodarczych: garażach, komórkach, halach produkcyjnych. Wykonujemy także pojemniki przystosowane do użytku na zewnątrz budynków.

 

Oferujemy kilka modeli pojemników: jedno-, dwu-, trzy- lub czterokomorowe. Do pojemnika zamontować można wysuwaną na prowadnicach teleskopowych dwuelementową ramę do zawieszania worków lub wyposażyć go w metalowy pojemnik. Dowolność konfiguracji mebla w ramach dostępnych opcji pozwala w pełni dostosować go do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dzięki nawierconym po bokach otworom poszczególne pojemniki można ze sobą łączyć w zestawy. W celu zapewnienia stabilności mebla zalecamy przymocowanie go do ściany lub podłogi.

 

Odpady można gromadzić w workach lub bezpośrednio w pojemnikach, które posiadają wycięte po bokach uchwyty ułatwiające wyciąganie ich z komór.

 

Wykonujemy pojemniki o różnych gabarytach, a także pojemniki z blachy kwasoodpornej.

 

Do koszy dołączane są naklejki z piktogramami lub mocowane są na nich dodatkowe tabliczki, na których można umieścić informacje o rodzajach segregowanych odpadów.

 

Każda komora posiada otwór wlotowy z samoczynnie zamykającą się uchylną klapą zapobiegającą przenikaniu nieprzyjemnych zapachów na zewnątrz kosza. Pojemniki możemy wyposażyć w regulowane stopki lub nóżki poziomujące, kółka obrotowe bądź ograniczniki otwarcia drzwiczek do 90°.

Przyjmujemy także zlecenia na wykonanie koszy spoza naszej stałej oferty, w oparciu o rysunki techniczne Klienta lub na podstawie dokumentacji opracowanej przez nasz dział techniczny.

Produkujemy ponadto różnego rodzaju stojaki i stelaże do zawieszania koszy lub worków.

Proponujemy również pojemniki PSO w nowym wydaniu, tj. bez klapy przesłaniającej otwór wlotowy. Pojemniki dostępne w wersji od jedno- do czterokomorowej można dowolnie łączyć ze sobą dzięki otworom montażowym. Pojemniki możemy wyposażyć w zamki kluczowe lub kłódkowe, kosze na odpady lub ramki do zawieszenia worków, dodatkowe stopki poziomujące bądź wysokie nóżki oraz pomalować według indywidualnego zamówienia Klienta.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!