Meble sportowe

Oferujemy kilkadziesiąt rodzajów metalowych mebli sportowych

Metalowe meble sportowe to
idealne rozwiązanie do każdej szatni

Metalowe szafki sportowe są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich obiektów sportowych i rekreacyjnych. Wszystkie nasze meble z grupy sportowych cechuje uniwersalność, wyjątkowa trwałość użytkowania oraz łatwość utrzymania ich w czystości. Oferujemy kilkadziesiąt rodzajów metalowych mebli sportowych. Wśród nich znajdują się szafy ubraniowe, szafki wieloskrytkowe, szafy trenerskie do przechowywania różnorodnego sprzętu sportowego, ławeczki do szatni i inne meble. Możliwość spersonalizowania naszych mebli sportowych o elementy wyposażenia dodatkowego, czy zastosowania ozdobnych nadruków sprawia, że oprócz funkcji użytkowych, zaczęły one również pełnić funkcje dekoracyjne szatni w klubach, na siłowniach, na basenach i w innych ośrodkach sportowych.  Wykonujemy produkty standardowe, jak i wykonane na wymiar, pod konkretne zamówienie. Dystrybutorom naszych mebli zapewniamy najlepsze ceny na rynku. Zaufaj doświadczonemu producentowi i razem z nami buduj swoją markę.

Zobacz również

Specjalizujemy się również w sprzedaży szafek sportowych z różnymi systemami RFID, otwieranymi za pomocą kart dostępu, programowalnych breloków, czy na podstawie weryfikacji linii papilarnych.

Nasze meble sportowe z grupy TECHCODE cechuje uniwersalność rozwiązań, możliwość indywidualnego skonfigurowania funkcjonalności szafek oraz zintegrowania ich z innymi systemami. 

Zobacz więcej