Szafy skrytkowe

Idealne do przechowywania drobnych przedmiotów

Szafy skrytkowe używane są do przechowywania drobnych rzeczy (np. telefony, laptopy, depozyty, podręczne rzeczy, torby, plecaki) i mogą być alternatywą dla szafek ubraniowych. W charakterze takim najczęściej wybieramy je jako wyposażenie małych pomieszczeń oraz wszędzie tam, gdzie używamy ich przez krótki czas bądź sporadycznie.  Szafki największą popularnością cieszą się w marketach, na dworcach, w szatniach fitness, na basenach, w bibliotekach lub w szkołach.

 

Oferujemy szeroki wybór dostępnych modeli oraz możliwość zastosowania dodatkowych opcji wyposażenia. Możemy zaproponować dodatkowe półki, przegrody, haczyki, ograniczniki otwarcia drzwiczek oraz daszki, podstawy, ławeczki, stopki poziomujące, numeracja itp. Pozwala to na dowolną konfigurację mebla i jego funkcjonalne wyposażenie.

Szafki skrytkowe wykonujemy nie tylko z drzwiczkami metalowymi, ale również z drzwiczkami z płyty laminowanej, MDF, HPL lub pleksi. W szafkach tych stosujemy zamki kluczowe, zamki kluczowe na kłódkę, zamki szyfrowe lub depozytowe.

 

Naszym Klientom proponujemy wybór spośród kilku rodzajów i kształtów wywietrzników. Na specjalne zlecenie możemy wykonać inny rodzaj perforacji, w tym także z logo firmowym Klienta.

 

W standardzie oferujemy szafki w dwóch wysokościach i siedmiu szerokościach. Umożliwia to swobodne zaaranżowanie przestrzeni użytkowej oraz ułatwia dobór szafek pod kątem wygody użytkownika.

Przyjmujemy ponadto zlecenia na wykonanie szafek spoza naszej stałej oferty i doradzamy naszym Klientom wybór najbardziej optymalnego dla nich rozwiązania. W ramach usługi na życzenie Klienta nieodpłatnie przygotowujemy wizualizacje wybranych zestawień kolorystycznych szafek.

Nowość!
Meble z powłoką antymikrobiologiczną

 

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!