Szafy gospodarcze

Umożliwiamy wiele rodzajów konfiguracji wnętrza szaf

Szafy wykorzystywane są w celach gospodarczych, przede wszystkim do przechowywania odzieży, środków czystości oraz drobnego sprzętu do sprzątania. Można w nich wygodnie przechowywać szczotki, wiadra, mopy, ścierki itp. Szafy niewątpliwie chwalą sobie pracownicy BHP oraz ekipy sprzątające. Szafy gospodarcze sprawdzają się zarówno w przestrzeniach produkcyjnych, jak i w pomieszczeniach socjalno-gospodarczych w firmach, sklepach i obiektach użytku publicznego.

 

WIELE MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI WNĘTRZA SZAFY GOSPODARCZEJ

 

Szafy gospodarcze wyposażono w drzwi dwuskrzydłowe, a podział przestrzeni wewnątrz szafy rozplanowano ergonomicznie. Dostępne jest kilka opcji wyposażenia, tj. półki, przegroda, drążek na ubrania z haczykiem oraz uchwyt na narzędzia do sprzątania.  Wymienione rozwiązania zapewniają łatwy dostęp do wszystkich przegród, jak również pozwalają użytkownikowi wykorzystać dostępną powierzchnię użytkową szafy według jego własnych potrzeb.

Na drzwiach szafki znajdują się umożliwiające odpowiednią wentylację wywietrzniki oraz miejsce na identyfikator. Drzwi wyposażamy w zamek kluczowy z trzypunktowym ryglowaniem lub zamek na kłódkę.

 

Nasi Klienci mogą wybrać jedną z konfiguracji wyposażenia szafy zaproponowaną przez nas lub zlecić nam wykonanie szafy w oparciu o własne preferencje.

NOWOŚĆ!
MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

 

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!