Szafki BHP-ubraniowe

Oferujemy duży wybór szafek BHP ubraniowych w różnych modelach

Najwygodniejszy dla użytkowników rodzaj szafek socjalnych pozwalający na dowolną aranżację wnętrz (półki, drążki, haczyki, wnęki, przegrody, półki na buty) oraz zastosowanie funkcjonalnych rozwiązań (ławeczki, daszki, podstawy i inne) ułatwiających praktyczne korzystanie z mebla. Szafki BHP stanowią najlepsze rozwiązanie zwłaszcza dla szatni pracowniczych oraz innych pomieszczeń socjalnych.

 

Szafki bhp ubraniowe w różnych modelach

 

 

Oferujemy różne modele szafek ubraniowych BHP, w tym również szafki z ławeczkami (zamontowanymi na stałe, wysuwanymi z wnętrza lub spod szafy), a także z oddzielną częścią na buty lub inne przedmioty. Do mniejszych pomieszczeń polecamy szafki typu L, które pomimo mniejszej przestrzeni użytkowej umożliwiają nie tylko chowanie podręcznych rzeczy, ale również wygodne wieszanie ubrań.

 

Szafy socjalne z drzwiczkami z płyt


 

Oprócz szafek z metalowymi drzwiami wykonujemy również szafki z drzwiczkami z płyty laminowanej, MDF, HPL lub pleksi. Produkujemy także szafy z blachy kwasoodpornej lub ocynkowanej. Ich zwiększona odporność na wilgoć sprawia, że sprawdzają się w szczególności w szatniach basenowych. W szafkach tych stosujemy zamki kluczowe, zamki kluczowe na kłódkę, zamki szyfrowe lub depozytowe. Naszym Klientom proponujemy wybór spośród kilku rodzajów i kształtów wywietrzników.

 

Szafki bhp na specjalne zamówienie


 

Na specjalne zamówienie wykonujemy szafki bhp zaprojektowane specjalnie do przechowywania nart, desek snowboardowych, butów oraz innego ekwipunku narciarskiego i snowboardowego. Specyficzna konstrukcja tych szaf umożliwia swobodny odpływ wody na zewnątrz. Można je także wyposażyć w profesjonalny mechanizm do osuszania butów. Szafki te cieszą się coraz większym zainteresowaniem nowoczesnych ośrodków narciarskich, stając się obowiązkowym elementem ich wyposażenia.

Wykonujemy również szafy strażackie (ze specjalnym stojakiem na hełm), odpowiadające specyficznym wymaganiom użytkowym Klienta.

 

Indywidualne wykończenia szafek BHP
 

 

Przyjmujemy ponadto zlecenia na wykonanie szafek spoza naszej stałej oferty i doradzamy naszym Klientom wybór najbardziej optymalnego dla nich rozwiązania. Na życzenie Klienta możemy wykonać inny rodzaj perforacji, w tym również z logo firmowym Klienta. Zajmujemy się także projektowaniem pomieszczeń z naciskiem na ergonomię i wygodę, wykorzystując meble z naszego asortymentu.

Nowość!
Meble z powłoką antymikrobiologiczną

 

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!