Meble socjalne

Jesteśmy jednym z wiodących polskich producentów mebli socjalnych

Meble socjalne z metalu przydatne w każdej przestrzeni firmy

Techmark jest jednym z wiodących polskich producentów mebli socjalnych. Wytwarzamy i kompleksowo wyposażamy pomieszczenia dla pracowników, stołówki, czy przestrzenie gospodarcze w zakładach pracy w szafki ubraniowe BHP, wieloskrytkowe, gospodarcze, na odzież czystą i brudną. Nasza bogata oferta mebli socjalnych obejmuje również szafki śniadaniowe, ławeczki i stoły stanowiące umeblowanie stołówek oraz szatni w małych firmach, czy dużych przedsiębiorstwach. Zapewniamy fachowe doradztwo poparte 30- letnim doświadczeniem w produkcji mebli socjalnych.

Współpracujemy z wieloma firmami wyposażającymi pomieszczenia użytku publicznego, dzięki czemu możemy przygotować kompleksową ofertę dla Twojej firmy, zapewniając atrakcyjne warunki współpracy.  Kupując nasze meble metalowe masz gwarancję najlepszej jakości oraz zadowolenia z korzystania z naszych produktów przez wiele lat. Postaw na polską jakość i sprawdzonego partnera.

Zobacz również

Jeśli szukasz szafek socjalnych z kontrolą dostępu, zapoznaj się z ofertą naszych mebli z serii TECHCODE RFID. Wśród nich znajdziesz m.in. szafki ubraniowe i wieloskrytkowe otwierane na karty RFID, identyfikujące użytkownika przed udzieleniem mu autoryzacji do korzystania z szafki. Te inteligentne meble automatycznie rejestrują i zapisują wykonywane przez użytkownika zdarzenia.

Zobacz więcej