STOŁY PRZEMYSŁOWE TECHMOVE

STOŁY PRZEMYSŁOWE TECHMOVE

Stoły przemysłowe Techmove należą do linii produktów z elektrycznie regulowaną wysokością blatu. Dają one swojemu użytkownikowi możliwość precyzyjnego dostosowania wysokości powierzchni roboczej do aktualnych potrzeb.

 

Wychodząc naprzeciw indywidualnym wymaganiom każdego użytkownika, stoły Techmove ułatwiają stworzenie ergonomicznego stanowiska pracy. Co niewątpliwie wpływa na polepszenie warunków pracy, jak również poprawę koordynacji, zwiększenie precyzji i staranności wykonywanych zadań.

 

Idealne do pracy w nawet najcięższych warunkach, sprawdzą się przede wszystkim na halach produkcyjnych, jak również w warsztatach, punktach czy pracowniach technicznych. Ze względu na swą masywność, specjalną konstrukcję i użycie siłowników, regulować można nawet obciążone blaty sięgające długości 3m.

Stół przemysłowy Techmove z regulowanym blatem
Stół przemysłowy Techmove z regulowanym blatem

ZALETY STOŁU PRZEMYSŁOWEGO TECHMOVE:

DUŻY ZAKRES REGULACJI WYSOKOŚCI BLATU

umożliwia stworzenie optymalnego miejsca do pracy dla swoich użytkowników, bez względu na wzrost, czy rodzaj wykonywanej przy stole pracy. Ten sam stół można dostosować do wzrostu osoby stojącej, jak również osób na wózkach inwalidzkich.

MOŻLIWOŚĆ DOWOLNEJ KONFIGURACJI

dzięki dodatkowemu wyposażeniu, umożliwiamy skonfigurowanie stołu według indywidualnych potrzeb. Proponujemy różnorodne dodatki, tj.: panele perforowane z opcjonalnym oświetleniem do zawieszania np. szafek, pojemników, czy zawieszek na narzędzia, szuflady podwieszane, kontenerki z szufladami, przegrody do szuflad, różne akcesoria i zawieszki.

MASYWNA I STABILNA KONSTRUKCJA

nawet przy dużym obciążeniu wysokość blatu możesz zmieniać w dowolnej chwili pozostawiając wszystko na jego powierzchni. Duża nośność powierzchni roboczej i masywność konstrukcji umożliwiają bezpieczną eksploatację nawet w ciężkich warunkach.

PRACA UMOŻLIWIAJĄCA ODCIĄŻENIE KRĘGOSŁUPA

nawet przy wielogodzinnej pracy przy stole, możliwość zmiany wysokości blatu zapobiega przyjmowaniu wymuszonej pozycji. Zmiana pozycji ciała w trakcie pracy zapobiega nadmiernemu obciążeniu układu mięśniowo- szkieletowego, a dzięki temu wielu chorobom zawodowym.

SPRAWDZONE I BEZWYSIŁKOWE ROZWIĄZANIA

zastosowane w naszych stołach siłowniki elektryczne gwarantują niezawodne i długotrwałe użytkowanie, a w połączeniu z intuicyjnym sterowaniem zapewniają łatwą, cichą i płynną regulację wysokości blatu. Wytrzymała konstrukcja umożliwia regulację blatów o długości nawet do 3 m.

NOWOCZESNY I ELEGANCKI DESIGN

opracowany we współpracy z polskimi projektantami i zgłoszony do ochrony jako europejski wzór przemysłowy. Zastosowana przez nas koncepcja gwarantuje unikalność linii naszych stołów przy zachowaniu wysokich cech funkcjonalnych.

Stół Techmove z regulowaną wysokością blatu
Techmark- Techmove stół z regulowaną wysokością blatu
Meble regulowane Techmove
Stół Techmove z regulowaną wysokością blatu

RODZAJE PANELA DO REGULACJI WYSOKOŚCI BLATU:

Techmove - panel DPG

PANEL DPG

Zapewnia prostą i intuicyjną obsługę.

Posiada podstawowe funkcje: ruch blatu odbywa się poprzez odchylenie panelu w górę lub w dół.

Techmove - panel DPG z funkcją przypomnienia

PANEL DPG

z funkcją przypomnienia

Posiada możliwość zapamiętania do 4 ustawień oraz funkcję przypomnienia o zmianie pozycji stołu poprzez sygnał świetlny.

Zintegrowana obsługa poprzez Bluetooth® umożliwia nawiązanie połączenia z darmowymi aplikacjami Desk Control, co pozwala na śledzenie osobistych statystyk oraz otrzymywanie powiadomień o potrzebie zmiany pozycji na stojącą.

WIĘCEJ NA TEMAT STOŁÓW PRZEMYSŁOWYCH TECHMOVE DOWIESZ SIĘ TUTAJ.