Biurka regulowane Techmove

Zapewniamy ergonomiczne stanowiska pracy

Biurka regulowane Techmove z elektryczną regulacją wysokości blatu są niezbędnym wyposażeniem ergonomicznego stanowiska pracy. Coraz większą wagę przywiązuje się do przygotowania optymalnego miejsca pracy, zapewniającego użytkownikowi komfortowe warunki sprzyjające lepszej koncentracji oraz wydajności.

Najważniejszym kryterium tworzenia ergonomicznego stanowiska pracy, jest dostosowanie go zarówno do rodzaju wykonywanej pracy, jak również do indywidualnej cechy jego użytkownika, czyli do jego wzrostu. Dobrze dopasowana do wzrostu użytkownika wysokość blatu jest więc filarem budowania optymalnej przestrzeni do pracy.
 
Wyposażenie stanowiska pracy w biurko z regulacją wysokości blatu jest zatem niezbędnym elementem umożliwiającym tworzenie komfortowego miejsca do pracy.

Zalety biurka TECHMOVE

DUŻY ZAKRES REGULACJI WYSOKOŚCI BLATU

w zakresie 70- 120 cm, umożliwia stworzenie optymalnego miejsca do pracy dla wielu osób, niezależnie od wzrostu użytkownika, czy rodzaju wykonywanej przy biurku pracy. To samo biurko można dostosować do wzrostu dziecka, osoby dorosłej, a także pod kątem osób na wózkach inwalidzkich, co zapobiega przyjmowaniu wymuszonej pozycji przy biurku.

STABILNA KONSTRUKCJA

nawet przy dużym obciążeniu blatu (80 kg). Wysokość blatu możesz zmieniać w dowolnej chwili pozostawiając wszystko na biurku.

PRACA UMOŻLIWIAJĄCA ODCIĄŻENIE KRĘGOSŁUPA

nawet przy wielogodzinnej pracy przy biurku. Możliwość zmiany wysokości blatu, a co za tym idzie zmiana pozycji ciała w trakcie pracy, zapobiega nadmiernemu obciążeniu układu mięśniowo- szkieletowego, a dzięki temu wielu chorobom zawodowym.

SPRAWDZONE I NIEZAWODNE ROZWIĄZANIA

które będą służyły przez wiele lat. Zastosowane w naszych biurkach siłowniki elektryczne gwarantują niezawodne i długotrwałe użytkowanie, a w połączeniu z intuicyjnym sterowaniem zapewniają łatwą, cichą i płynną regulację wysokości blatu.

NOWOCZESNY I ELEGANCKI DESIGN

opracowany we współpracy z polskimi projektantami i zgłoszony do ochrony jako europejski wzór przemysłowy. Zastosowana przez nas koncepcja gwarantuje unikalność linii naszych biurek przy zachowaniu wysokich cech funkcjonalnych  jakościowych związanych z wysoką stabilnością.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

MODEL BIURKA

TMV_B_PR2L

WYMIARY BLATU (gł. x szer. [mm])

800 x 1400

800 x 1600

800 x 1800

KOLORY BLATU

BIAŁY

POPIELATY

DREWNOPODOBNY

KOLORY STELAŻA

BIAŁY RAL 9010

CZARNY RAL 9005

RODZAJE PANELA DO REGULACJI WYSOKOŚCI BLATU:

PANEL DPG

 

Zapewnia prostą i intuicyjną obsługę.

 

Posiada podstawowe funkcje: ruch blatu odbywa się poprzez odchylenie panelu w górę lub w dół.

PANEL DPG z funkcją przypomnienia

 

Posiada możliwość zapamiętania do 4 ustawień oraz funkcję przypomnienia o zmianie pozycji biurka poprzez sygnał świetlny.

Zintegrowana obsługa poprzez Bluetooth® umożliwia nawiązanie połączenia z darmowymi aplikacjami Desk Control, co pozwala na śledzenie osobistych statystyk oraz otrzymywanie powiadomień o potrzebie zmiany pozycji na stojącą.

INFORMACJE DODATKOWE:

 

OKRES GWARANCJI - 60 miesięcy

POBÓR MOCY W SPOCZYNKU - 0,1 w

OBCIĄŻENIE MAKSYMALNE - 80 kg

SZYBKA REGULACJA WYSOKOŚCI BLATU - 30 mm/ s

WYSOKOŚĆ MIN. I MAX.  - 70 – 120 cm

Ulotkę o naszym biurku TECHMOVE znajdziesz tutaj

WIĘCEJ NA TEMAT BIUREK TECHMOVE DOWIESZ SIĘ TUTAJ