Biurka i stoły regulowane Techmove

Konstrukcje dostosowane do potrzeb pracownika

Meble regulowane TECHMOVE

Wielogodzinne wykonywanie prac biurowych czy montażowych w pozycji siedzącej wiąże się z dużym obciążeniem kręgosłupa. Szczególnie niekorzystne są sytuacje, gdy wysokość blatu roboczego nie jest dostosowana do wzrostu pracownika. Dlatego często konsekwencją są dolegliwości bólowe, ogólny dyskomfort i zmęczenie – a z upływem czasu, również trwałe zmiany anatomiczne. Meble regulowane Techmove rozwiązują wiele takich problemów.

 
Konstrukcje dostosowane do potrzeb pracownika
Meble uniwersalne produkowane z myślą o wyposażaniu biur czy pomieszczeń warsztatowych nie uwzględniają cech fizycznych ich użytkowników. Standardowe wymiary, a w szczególności ich wysokość sprawia, że sprawdzają się jedynie w przypadku osób o średnim wzroście. Użytkownicy wysocy, niscy czy też o nietypowej sylwetce mają problem z przyjęciem optymalnej i wygodnej pozycji podczas pracy. Meble regulowane Techmove całkowicie zmieniają komfort stanowiska pracy. Dzięki możliwości zmiany położenia blatu można dostosowywać ich parametry do potrzeb konkretnej osoby. To nie tylko rozwiązanie ergonomiczne, ale też praktyczne, gdyż z jednego mebla mogą korzystać różni pracownicy z gwarancją takiego samego komfortu pracy. Atutem jest tu regulowanie elektryczne, które pozwala na szybkie i bezproblemowe przystosowanie mebla do potrzeb innego użytkownika.

Różnorodność zastosowań mebli Techmove

 

Oferta mebli Techmove jest bardzo urozmaicona. Stwarza to możliwość doboru wyposażenia do różnych pomieszczeń pracowniczych. W kolekcji można wybrać zarówno biurko regulowane, jak i stoły przemysłowe czy warsztatowe. Wspólną cechą wszystkich modeli, bez względu na ich przeznaczenie, jest możliwość regulacji wysokości blatu roboczego w szerokim zakresie od 70 do 120 cm. Dzięki temu biurka Techmove sprawdzą się zarówno w przypadku wysokich osób dorosłych, jak i dzieci.

Różnorodność zastosowań mebli z kolekcji wynika te z możliwości dowolnego konfigurowania ich wyposażenia. Stoły z regulowanym blatem są dostępne w różnych wariantach powierzchni blatu. Ponadto, do dyspozycji są też elementy dodatkowego wyposażenia, które służą poprawie komfortu i organizacji stanowiska pracy. Stoły do warsztatu mogą być wyposażone w perforowane panele do zawieszania różnych narzędzi czy pojemników, oświetlenie, kontenerki z szufladami, przegrody do szuflad, szuflady podwieszane oraz wiele innych elementów.

Biurka Techmove i stoły przemysłowe – zalety

 

Meble regulowane Techmove mają wiele zalet, które z pewnością wyróżniają je wśród innych elementów wyposażenia biur czy warsztatów. Regulacja położenia blatu to tylko jeden z takich atutów, a również w tym zakresie są to konstrukcje wyjątkowe. Przykładowo stoły przemysłowe nie tylko mają duży zakres regulacji blatu, ale można w nich unosić i opuszczać płaszczyzny robocze o długości do 3 m.

Takie rozwiązanie jest podwójnie korzystne dla pracownika. Z jednej strony pozwala na dostosowanie parametrów mebla do jego wzroku i charakteru wykonywanej pracy. Z drugiej – zapewnia wystarczającą ilość miejsca na realizację nawet dużych projektów. Zaletą jest też elektryczne ustawianie wysokości, w które są wyposażone zarówno meble przemysłowe jak i biurka Techmove. Wśród innych zalet, jaki wyróżniają meble regulowane tej marki są między innymi:

  • masywna stabilna konstrukcja, która gwarantuje bezpieczeństwo pracy przy maksymalnym obciążeniu blatu
  • duża nośność powierzchni roboczej (w przypadku biurek do 80 kg),
  • najwyższa jakość materiałów wykorzystanych do produkcji, które zapewniają wieloletnią trwałość mebli przy intensywnym użytkowaniu,
  • możliwość dowolnej konfiguracji stołów warsztatowych, dostosowanej do charakteru pracy i potrzeb użytkowników,
    duży zakres regulacji blatu.

Stoły do warsztatu i biurka Techmove wyróżniają się też wysoką estetyką wykonania i nowoczesnym designem. Ma to szczególne znaczenie w przypadku aranżacji biura, wobec którego obecnie stawia się duże wymagania. Estetyka jednak nie jest też bez znaczenia w warsztacie czy zakładzie przemysłowym. Przyjazne stanowisko pracy korzystnie wpływa na samopoczucie i nastawienie pracownika.