Meble nietypowe

Zajmujemy się także produkcją nietypowych oraz skomplikowanych mebli oraz konstrukcji metalowych

Oprócz zamówień na produkty z naszej stałej oferty przyjmujemy również zlecenia na meble metalowe nietypowe oraz skomplikowane technologicznie konstrukcje metalowe

Na życzenie Klienta:

  • produkujemy wyroby w oparciu o przygotowaną przez nas pełną dokumentację techniczną na bazie prototypu dostarczonego nam przez Klienta,
  • wykonujemy zamówienia z wykorzystaniem dokumentacji Klienta,
  • projektujemy i produkujemy wyroby pod kątem konkretnych zleceń na podstawie potrzeb Klienta oraz określonych wymagań technicznych.

Realizujemy zamówienia zarówno na duże, jak i na małe serie produkcyjne. Zapewniamy naszym Klientom również doradztwo techniczne w zakresie zastosowania najlepszych możliwych rozwiązań przy produkcji danego modelu mebla.

 

Na etapie projektowania sprawdzamy poprawność technologiczną całej konstrukcji wyrobu oraz jego montażu. Dążymy przy tym do wypracowania rozwiązań mających na celu zarówno zmniejszenie całkowitych kosztów produkcji, jak również uzyskanie optymalnego efektu końcowego.

 

Dział konstrukcyjny wykonuje obliczenia wspomagające prace projektowe, korzystając z programów komputerowych SolidEdge i AutoCad.

Stale unowocześniany, rozbudowywany park maszynowy zapewnia dobór najlepszej technologii umożliwiającej tworzenie nawet najbardziej nietypowych produktów i konstrukcji metalowych o najwyższej jakości.

 

Wykorzystywane przez nas urządzenia umożliwiają precyzyjne wykonywanie skomplikowanych elementów z dokładnością do 0,1 mm, co zapewnia pełną powtarzalność wyrobów.
 

Precyzyjne i wysoce wydajne maszyny są gwarancją spełnienia wymagań krajowych oraz zagranicznych norm jakości i zadowolą najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów.

W toku produkcji kontrolerzy jakości dbają o uzyskanie rozwiązań konstrukcyjnych zgodnych z dokumentacją techniczną i warsztatową. Staramy się również skrupulatnie spełniać wymogi określone w planie kontroli, a także nadzorujemy wykonanie najwyższej jakości produktu finalnego.

 

Dzięki stałej współpracy z producentami oprzyrządowania do mebli oraz akcesoriów meblowych kompleksowo wykonujemy najbardziej nietypowe zamówienia.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!