Szafki medyczne

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte powłoką antymikrobiologiczną 

Metalowe szafki medyczne wykorzystuje się w szczególności w placówkach opieki zdrowotnej, gabinetach lekarskich, przychodniach, salach zabiegowych itp.:

 

– szafki wiszące z pojedynczymi drzwiami skrzydłowymi z uchwytem i zatrzaskiem magnetycznym. Wyposażone w dwie półki wykonane ze szkła bezpiecznego, osadzone na zamocowanych na stałe kątownikach. W tylnej ściance szafki wycinamy otwory ułatwiające przymocowanie jej do ściany,

 

– szafki wiszące z drzwiami przesuwnymi umieszczonymi na bezpiecznych prowadnicach. Drzwi i półki wykonane ze szkła bezpiecznego, co gwarantuje przejrzyste wyeksponowanie zawartości. Do drzwi dokręca się uchwyty ułatwiające przesuwanie drzwiczek. Półki osadzono na zamocowanych na stałe kątownikach; na tylnej ściance szafki wycięte są otwory ułatwiające przymocowanie jej do ściany,

 

– szafki stojące z drzwiami skrzydłowymi, zamykane zamkiem kluczowym z pokrętłem, z półkami montowanymi na dowolnej wysokości. Do szafki dokręcamy laminowany blat.

Wykonujemy również nietypowe szafki i inne meble medyczne (stoły, stoliki chirurgiczne, szafki przyłóżkowe itp.) w oparciu o dokumentację techniczną nadesłaną przez Klienta lub na podstawie rysunków przygotowanych przez nasz dział techniczny. Przy produkcji mebli medycznych przywiązujemy szczególną wagę przede wszystkim do jakości ich wykonania, dbając zarazem o zastosowanie najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Wykonujemy także meble z blachy kwasoodpornej.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!