Szafy lekarskie

Oferujemy różne modele szaf, m.in. jedno lub dwudrzwiowe

Szafy lekarskie to niezbędne wyposażenie placówek służby zdrowia. Idealne rozwiązanie dla gabinetów lekarskich i zabiegowych, pracowni naukowo-badawczych, laboratoriów, przychodni medycznych, aptek oraz innych pomieszczeń w placówkach medycznych.

 

 

Solidne wykonanie szaf gwarantuje ergonomiczną organizację stanowiska pracy oraz bezpieczne przechowywanie leków.

Oferujemy różne modele szaf: jedno lub dwudrzwiowe.

Drzwi szafy wykonujemy z metalu z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego. Boczne ścianki mebla mogą być przeszklone, co umożliwia przejrzyste wyeksponowanie zawartości na półkach.

 

Standardowo szafy wyposażamy w cztery szklane półki (tzw. szkło bezpieczne). Wewnątrz szafy instalujemy profile perforowane umożliwiające dowolne przestawianie półek co 25 mm. W celu zapewnienia bezpieczeństwa półki osadza się na stalowych zaczepach z filcową podkładką.

 

Szafy wyposażamy w uchwyt drzwiowy z zamkiem zabezpieczającym, ryglującym drzwi w dwóch punktach.

Do szafy przymocować można ułatwiające przenoszenie, skrętne, niebrudzące posadzki, antystatyczne kółka lub nóżki z regulacją wysokości, pomagające utrzymać czystość pod szafką.

Szafy lekarskie występują również w wersji z niezależnie zamykaną dolną szafką, w której zamontować można dodatkowe półki.

 

Wszystkie modele szaf mogą zostać wykonane z blachy kwasoodpornej lub według innych wytycznych Klienta. W naszej ofercie znajdują się ponadto inne meble medyczne niezbędne do kompleksowego wyposażenia gabinetów lekarskich oraz innych pomieszczeń w placówkach medycznych.

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!