Biurka i kontenerki medyczne

Niezbędne uzupełnienie naszej oferty mebli medycznych

Biurka i kontenerki medyczne to uzupełnienie naszej oferty mebli medycznych. Pozwalają one na kompleksowe wyposażenie gabinetów lekarskich w funkcjonalne i estetyczne meble.

 

Stelaże do stołów wykonujemy w dowolnym wymiarze i w zaproponowanym przez Klienta stylu bądź też według wzoru opracowanego przez nasz dział technologiczny. Przy projektowaniu mebli kierujemy się nie tylko zasadami ergonomii, ale również względami estetycznymi, dbając o spójność całego projektu. Oferujemy szeroką gamę typów i kolorów blatów w zależności od indywidualnych preferencji Klienta.

Biurka medyczne możemy wyposażyć w blendy boczne oraz tylne, a także w różnorodne kontenerki. Kontenerki zapewniają miejsce do przechowywania drobnych akcesoriów biurowych, stanowiąc tym samym nieodłączny element biurowego stanowiska pracy.

Kontenerki do biurek wstępują w różnych wariantach:

– jako wolnostojące szafki szufladowe,

– szafki szufladowe zawieszane pod biurkiem,

– szafki dostawne pod blat biurka w dowolnej konfiguracji (liczby i głębokości) szuflad.

Funkcjonalność kontenerków wolnostojących można dodatkowo zwiększyć poprzez zagospodarowanie górnej części mebla tak, aby można było umieścić w niej segregatory. Dzięki zamontowaniu drewnianego blatu zyskują one gustowny wygląd.

 

Szuflady w kontenerkach mocujemy na w pełni wysuwanych, stabilnych prowadnicach teleskopowych. Prowadnice posiadają mechanizmem zabezpieczający przed wysuwaniem kilku szuflad jednocześnie, co pozwala zachować stabilność kontenerka. Szuflady możemy dodatkowo wyposażyć w naklejane listwy umożliwiające ich znakowanie, a także różnorodne uchwyty. Przygotowujemy również otwory pod konkretny rodzaj uchwytów wybrany indywidualnie przez Klienta. Całość może być zamykana zamkiem centralnym. Kontenerki możemy wyposażyć w stopki regulacyjne lub kółka.

Istnieje również możliwość doposażenia szuflad w indywidualnie przygotowywane wkłady piankowe ułatwiające utrzymanie porządku i zapobiegające przesuwaniu się przedmiotów wewnątrz szuflady.

Nasze biurka medyczne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich długotrwałą eksploatację oraz estetyczny wygląd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą różnorodnych mebli medycznych TUTAJ.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!