Szafki depozytowe

Bezpieczne przechowywanie przedmiotów w strefach publicznych

Szafki depozytowe przeznaczone są głównie do tworzenia w strefach administracyjnych (sądach, urzędach i innych jednostkach publicznych) samoobsługowych punktów depozytowych, zgodnie z wytycznymi zawartymi w decyzji Ministra Obrony Narodowej nr 390/MON z dnia 28 września 2006 r.

 

Dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz możliwości zastosowania patentowanego zamknięcia szafki te umożliwiają bezpieczne przechowywanie przedmiotów w strefach publicznych i innych często uczęszczanych miejscach. Największe zastosowanie znajdą przede wszystkim na dworcach, w urzędach, hotelach, bibliotekach, sklepach i innych obiektach usługowych. Jednocześnie szafki depozytowe są niezwykle łatwe w obsłudze.

Produkujemy różne warianty szaf: od kilku do kilkudziesięciu skrytek ze schowkami o różnej wielkości (od skrytek na telefony komórkowe po skrytki bagażowe). Duża dowolność wyboru parametrów tych mebli umożliwia dostosowanie cech wyrobu do konkretnego zamówienia. Możemy zaproponować różne rodzaje drzwiczek, zamków lub elementów dodatkowych.

 

Oprócz szafek stojących w ofercie posiadamy również szafki przystosowane do montażu ściennego (np. we wnękach, wolnych przestrzeniach montażowych). Modułowa konstrukcja tych szaf umożliwia ustawianie ich szeregowo, a także łączenie kolumn w ciągi.

Na specjalne zamówienie wykonujemy ponadto szafki depozytowe zaprojektowane specjalnie do przechowywania nart, desek snowboardowych, butów oraz innego ekwipunku narciarskiego i snowboardowego. Ze względu na specyficzną konstrukcję tych szaf możliwy jest swobodny odpływ wody na zewnątrz. Można je również wyposażyć w profesjonalny mechanizm do osuszania butów.

 

Szafki te cieszą się coraz większym zainteresowaniem nowoczesnych ośrodków narciarskich, stając się obowiązkowym elementem ich wyposażenia.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!