Biurka i kontenerki

Uzupełnienie naszej oferty mebli biurowych

Biurka i kontenerki są uzupełnieniem naszej oferty mebli biurowych. Pozwalają one na kompleksowe wyposażenie stanowiska pracy w funkcjonalne i estetyczne meble.

 

Stelaże do biurek wykonujemy w dowolnym wymiarze i w zaproponowanym przez Klienta stylu bądź też według wzoru opracowanego przez nasz dział technologiczny. Przy projektowaniu mebli kierujemy się nie tylko zasadami ergonomii, ale również względami estetycznymi, dbając o spójność całego projektu. Oferujemy szeroką gamę typów i kolorów blatów w zależności od indywidualnych preferencji Klienta.

Kontenerki do biurka
Kontenerki zapewniają miejsce do przechowywania drobnych akcesoriów biurowych, stanowiąc tym samym nieodłączny element biurowego stanowiska pracy.

Występują one w różnych wariantach:

  • jako wolnostojące szafki szufladowe,
  • szafki szufladowe zawieszane pod biurkiem,
  • szafki dostawne pod blat biurka w dowolnej konfiguracji (liczby i głębokości) szuflad.

Funkcjonalność kontenerków wolnostojących można dodatkowo zwiększyć poprzez zagospodarowanie górnej części mebla tak, aby można było umieścić w niej segregatory, a dzięki zamontowaniu drewnianego blatu zyskują one gustowny wygląd.

Dwa rodzaje szuflad do kontenerków

Oferujemy dwa modele szuflad: tradycyjne oraz szuflady z bezpiecznymi krawędziami, które dzięki swoim walorom estetycznym sprawdzają się również w warunkach domowych.

 

Szuflady mocowane są na w pełni wysuwanych, stabilnych prowadnicach teleskopowych z mechanizmem zabezpieczającym przed wysuwaniem kilku szuflad jednocześnie. Takie rozwiązanie pozwala zachować stabilność kontenerka. Szuflady mogą być dodatkowo wyposażone w naklejane listwy umożliwiające ich znakowanie, a także różnorodne uchwyty. Przygotowujemy również otwory pod konkretny rodzaj uchwytów wybrany indywidualnie przez Klienta. Całość może być zamykana zamkiem centralnym. Kontenerki mogą być wyposażone w stopki regulacyjne lub kółka.

 

Istnieje również możliwość doposażenia szuflad w indywidualnie przygotowywane wkłady piankowe ułatwiające utrzymanie porządku i zapobiegające przesuwaniu się przedmiotów wewnątrz szuflady.

Ponieważ biurka do biur wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, gwarantuje to ich długotrwałą eksploatację oraz estetyczny wygląd.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!