fbpx

MEBLE

BIBLIOTECZNE

Książkomaty Techmark mogą być wykonane w formie szaf stojących lub wiszących szafek z dowolną ilością i wielkością skrytek.

Książkomaty i wrzutnie na książki

(tzw. trezory biblioteczne)

Zapewniają bezpieczne, samoobsługowe i bezkontaktowe odbieranie oraz oddawanie książek przez całą dobę, siedem dni w tygodniu również poza normalnymi godzinami funkcjonowania wypożyczalni. W dobie automatyzacji, książkomaty stają się nieodzownym elementem wspomagającym funkcjonowanie współczesnych bibliotek i wypożyczalni.

W szafach bibliotecznych i wrzutniach na książki, zbiory mogą być przechowywane przez dowolny okres potrzebny do ich pobrania przez czytelnika i powrotu do księgozbioru. Rozwiązania te sprzyjają czytelnictwu poprzez poprawę wygody użytkownika, który może teraz swobodnie decydować o godzinach odbioru i zwrotu wypożyczonych pozycji.

Meble biblioteczne Techmark zapewniają bezpieczne, samoobsługowe i bezkontaktowe odbieranie oraz oddawanie książek.

Książkomaty mogą być wykonane w formie szaf stojących lub wiszących szafek z dowolną ilością i wielkością skrytek. W podstawowym wariancie, każda skrytka zamykana jest zamkiem kluczowym. Skrytki mogą być również zamykane elektronicznymi zamkami szyfrowymi, przystosowanymi do stosowania na zewnątrz.

Książkomaty zamontowane na zewnątrz budynków, dzięki nieograniczonemu czasowo dostępowi do pozostawionych w nim zbiorów, umożliwiają korzystanie z usług bibliotek przez całą dobę, 365 dni w roku, również w dni świąteczne.

Wyposażenie książkomatów w zamki elektroniczne zasilane na baterie, umożliwia korzystanie ze skrytek bez konieczności podłączenia szaf do zasilania zewnętrznego. Zamki EKP generują kody ważne do jednorazowego otwarcia drzwiczek.

Dzięki temu, po zwolnieniu skrytki, mogą z niej korzystać kolejne osoby, posiadające nowy wygenerowany kod PIN do jednorazowego otwarcia drzwiczek. Zajętość skrytki sygnalizuje świecąca dioda LED.

Książkomaty Techmark zamontowane na zewnątrz budynków, dzięki nieograniczonemu czasowo dostępowi do pozostawionych w nim zbiorów, umożliwiają korzystanie z usług bibliotek przez całą dobę, 365 dni w roku.

Uzupełnieniem oferty na szafy do bibliotek i czytelni są tzw. trezory biblioteczne, zwane potocznie wrzutniami na książki. Szafy te umożliwiają bezkontaktowy i bezobsługowy zwrot zasobów do wypożyczalni i bibliotek.

Za pomocą prostej w obsłudze wrzutni, książki bezpiecznie lądują w szufladzie szafy. Drzwi do szafy zabezpieczone są przez zamek kluczowy, bądź szyfrowy. Zamontowanie trezorów na zewnątrz budynków, umożliwia oddawanie książek niezależnie od dni i godzin otwarcia bibliotek czy czytelni.

Szafy i wrzutnie na książki wykonujemy pod ścisłe wytyczne naszych Klientów. Doradzamy, projektujemy i produkujemy je w dowolnych wielkościach i kolorach, oferujemy również usługę wykonania na nich nadruków UV.

Skontaktuj się z nami

meble biblioteczne podlegają indywidualnej wycenie

Książkomaty Techmark mogą być wykonane w formie szaf stojących lub wiszących szafek z dowolną ilością i wielkością skrytek.

KSIĄŻKOMAT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porta lobortis pretium. Duis mattis porttitor orci eget tempus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec nec tempus urna.

Uzupełnieniem oferty na szafy do bibliotek i czytelni są tzw. trezory biblioteczne Techmark, zwane potocznie wrzutniami na książki.

WRZUTNIA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porta lobortis pretium. Duis mattis porttitor orci eget tempus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec nec tempus urna.

Nadruk UV na meblach Techmark z pewnością spełni Twoje oczekiwania oferując możliwość indywidualizacji według Twojego projektu lub z gotowych wzorów.

Nadruki UV
na meblach

bez ograniczeń

Dziękujemy

Dziękujemy za przesłanie zapytania. Odpowiedź na Twoje zgłoszenie zostanie przesłana niezwłocznie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Pozdrawiamy,
Zespół Techmark!