fbpx

GALERIA

PROJEKTÓW

Galeria projektów

własnych i naszych partnerów

Nasze meble metalowe stanowią istotne wyposażenie biur, szkół, uczelni i innych placówek dydaktyczno- opiekuńczych, szatni, obiektów sportowych warsztatów i bibliotek.

Meble naszej produkcji znakomicie wpasowują się we wnętrza, w których są użytkowane a szerokie możliwości personalizacji nadają wyposażonym wnętrzom wyjątkowy charakter.

Dlatego postanowiliśmy podzielić się zdjęciami z projektów, zrealizowanych bezpośrednio przez Techmark, jak i przez naszych dystrybutorów.

Poniżej przedstawiamy ciekawe, wyjątkowe i najbardziej udane realizacje, gdzie naszej produkcji meble metalowe decydują nie tylko o najwyższej funkcjonalności, lecz także o wyjątkowej estetyce wyposażonych wnętrz.

Znakomitym przykładem udanej realizacji, gdzie potrzeby praktyczne spotykają się z wyjątkową estetyką są szafki szkolne w Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie.

Tu każda szafka stała się płótnem dla kolorowych, edukacyjnych murali, które ilustrują różnorodne dziedziny wiedzy – od nauki po sztukę, historię i kulturę.

Spacerując korytarzami szkoły, odkrywamy interaktywną galerię wiedzy, gdzie każdy mural staje się okazją do nieformalnej nauki i inspiracji.

Spersonalizowane meble Techmark skutecznie kształtują wygląd wielu szatni i pomieszczeń socjalnych, a ich design nadaje przestrzeniom wyjątkowego charakteru.

Odważna kolorystyka z szerokiej palety oferowanej przez Techmark ożywia przestrzeń, a wykorzystanie techniki nadruków UV umożliwia pełną personalizację i dostosowanie do przeznaczenia.

Z pozoru zwyczajne szafki szkolne i szatniowe dodają pomieszczeniom nowoczesnego sznytu, a wszystko to bez kompromisów w zakresie ergonomii i bezpieczeństwa przechowywanych przedmiotów.

Nie tylko szkolne korytarze nabierają charakteru dzięki naszym meblom. Spójna i przemyślana kolorystyka mebli sprzyja skupieniu i nadaje wyposażonym w nie pomieszczeniom profesjonalnego wyglądu.

Kolorystyka spersonalizowanych mebli i akcesoriów podkreśla profesjonalne przeznaczenie przestrzeni, a ergonomiczne rozwiązania czynią pracę łatwiejszą i bardziej efektywną.

Uporządkowana przestrzeń jest pełna charakteru, nie będąc jednocześnie męczącą podczas długotrwałej pracy, a spersonalizowane pod kątem funkcji meble sprostają każdym oczekiwaniom.

Również wszelkiego rodzaju warsztaty nie muszą tonąć w smutnych szarościach. Żywa kolorystyka naszych mebli metalowych rozświetli każde miejsce pracy, a ich dostosowanie do funkcji zapewnia komfort użytkowania.

Ergonomia naszych mebli metalowych sprzyja utrzymaniu porządku nawet na najbardziej obciążonych stanowiskach i wiecznie zapracowanym zespołom, również w trudnych środowiskach jak warsztaty mechaniczne.

Z naszymi meblami z pozoru nieciekawe pomieszczenia nabierają designerskiego wyglądu, a kolorystyka poszczególnych elementów mebli podkreśla ich kluczową rolę w miejscu pracy.

Meble metalowe Techmark to jednak nie tylko proste wyposażenie wnętrz. To również samodzielne inteligentne urządzenia kontrolujące dostęp do ważnych zasobów, jak wykorzystywane w bibliotekach książkomaty.

Tu dostosowanie kolorystyki do funkcji i przeznaczenia oraz spersonalizowany design pozwala podkreślić przynależność do danej instytucji, a przemyślane rozwiązania techniczne pozwalają na lokalizowanie ich również na zewnątrz.

Każdy książkomat powstaje na indywidualne zamówienie i dostosowany jest, również pod względem wizualnym, do wymagań danej instytucji. Swobodna personalizacja pozwala na wpisanie się urządzenia w istniejący system identyfikacji wizualnej.

Rzuć wyzwanie nieporządkowi! Nasze metalowe kosze na śmieci to nie tylko praktyczne pojemniki, ale również narzędzia do zmiany świata.

Dzięki systemowi segregacji możesz oddzielać odpady i wspierać ochronę środowiska, jednocześnie utrzymując porządek w swoim otoczeniu.

Pojemniki metalowe do segregacji odpadów doskonale sprawdzają się w środowiskach przemysłowych, komercyjnych oraz w różnych przestrzeniach użyteczności publicznej.

Nadruk UV na meblach Techmark z pewnością spełni Twoje oczekiwania oferując możliwość indywidualizacji według Twojego projektu lub z gotowych wzorów.

Nadruki UV
na meblach

bez ograniczeń

Dziękujemy

Dziękujemy za przesłanie zapytania. Odpowiedź na Twoje zgłoszenie zostanie przesłana niezwłocznie.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Pozdrawiamy,
Zespół Techmark!