SZAFY NA MAPY I RYSUNKI

Szafy na mapy i rysunki przeznaczone są do przechowywania wielkoformatowej dokumentacji (wydruki, plakaty, mapy, plany, dokumentacja techniczna, klisze drukarskie). Idealnie sprawdzą się w drukarniach, wydawnictwach, pracowniach geodezyjnych i kartograficznych lub naukowych, urzędach, archiwach czy też muzeach.

 

Szuflady możemy wykonać w czterech wymiarach mieszczących formaty A1, B1, B2, A0. Na zamówienie wyposażamy je również w system umożliwiający podzielenie szuflady na różne formaty (od A4 do A1) za pomocą dodatkowych przegród. W szufladzie można dodatkowo zamontować mechanizm utrzymujący dokumenty w miejscu i zapobiegający przesuwaniu się ich wewnątrz szuflady.

Szafka kartotekowa 5-szufladowa na A0
Szafka kartotekowa 3-szufladowa na A1
Szafka kartotekowa 7-szufladowa na B1
Szafka kartotekowa 10-szufladowa na A1

Szuflady mocujemy na teleskopowych prowadnicach kulkowych (z blokadą zabezpieczającą przed ich wypadnięciem), umożliwiających płynne i lekkie wysuwanie szuflad na pełną długość. W standardzie montujemy również mechanizm blokujący wysuwanie kilku szuflad jednocześnie, co zabezpiecza mebel przed upadkiem.

 

W szafach wykorzystujemy centralny zamek kluczowy. Mebel może być wyposażony w regulatory umożliwiające jego poziomowanie.

Szafka kartotekowa 5-szufladowa na A1
Szafka kartotekowa 6-szufladowa na B1
Szafka kartotekowa 7-szufladowa na B1
Szafka kartotekowa 10-szufladowa na A0

W naszej ofercie znajdują się również nadstawki umożliwiające znaczne powiększenie obszaru użytkowego szafy. Pozwala to wykorzystać dodatkowe miejsce np. do przechowywania segregatorów lub innej dokumentacji biurowej. W celu zachowania stabilności całego zestawu nadstawkę mocuje się do szafy za pomocą śrub. (Więcej na temat nadstawek przeczytasz TUTAJ)

 

Nasza oferta obejmuje szafy na mapy i rysunki w wersjach od 5 do 25 szuflad. Na specjalne zamówienie produkujemy nietypowe modele tych mebli, a także wykonujemy inne, dopasowane do nich elementy (np. ramki z oświetleniem).

 

NOWOŚĆ! MEBLE Z POWŁOKĄ ANTYMIKROBIOLOGICZNĄ

W swojej ofercie posiadamy szafy pokryte specjalną powłoką, zapewniającą skuteczną ochronę przed skażeniem. Zastosowana technologia zapobiega rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnych mikroorganizmów.

Meble z powłoką antymikrobiologiczną to trwała ochrona i doskonała profilaktyka w walce z niepożądanymi drobnoustrojami.

Metalowa szafa na mapy i rysunki z szufladami z pełnym wysuwem
Metalowa szafa na mapy i rysunki wraz z nadstawką aktową
Metalowa obustronna szafa na mapy i rysunki
Wysuwane szuflady w szafie obustronnej na mapy i rysunki
Drewniany blat na szafie na mapy i rysunki
Metalowa szafa na mapy i rysunki z drewnianym blatem
Metalowa szafa na mapy i rysunki z mechanizmem zabezpieczającym przed przesuwaniem się dokumentów w szufladzie
Mechanizm zaciskowy utrzymujący dokumenty w miejscu

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!